C. Horneris: mes pasielgėme teisingai, pervesdami P. Gasly į „Toro Rosso“ (1)

C. Horneris: mes pasielgėme teisingai, pervesdami P. Gasly į „Toro Rosso“
logo 2019 Lapkričio 24 d. 11:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pripažino, kas pernelyg didelis spaudos dėmesys Pierre‘ui Gasly pirmoje sezono dalyje privedė prie to, kad po vasaros pertraukos prancūzų pilotas buvo „pažemintas pareigose“ – pervestas į „Toro Rosso“ ekipą, kur jam dabar yra kur kas komfortiškiau.

Apie tai, jog P. Galsy atsidūrė tikrai palankesnėse sąlygose, kalba ir jo rezultatai per antrąją sezono dalį: pirmajame dešimtuke jis finišavo penkeriose lenktynėse iš aštuonių ir užlipo ant podiumo Brazilijoje. Iš viso per tą laiką Gasly uždirbo 32 taškus, tuo tarpu kai jo partneris rusas Daniilas Kvyatas – keturiskart mažiau. Prieš finalines sezono lenktynes Abu Dabyje Pierre‘as užima šeštą vietą asmeninėje įskaitoje, jis turi po lygiai taškų su Carlosu Sainzu.

Žinoma, pasiekti tokį lygį jam labai padėjo 18 taškų, uždirbtų San Paule, kur Gasly puikiai nuvažiavo lenktynes ir paskutiniame rate sugebėjo išlaikyti antrąją poziciją, nors jį ir smarkiai atakavo Lewisas Hamiltonas.

Per pirmąją sezono dalį, kai P. Gasly lenktyniavo „Red Bull“ komandoje, nieko panašaus iš jo mes nematėme: kvalifikacinių dvikovų rezultatas su komandos draugu buvo 1:11 Maxo Verstapeno naudai, kuris per pirmus 12 etapų uždirbo 181 tašką, tuo tarpu kai prancūzas – tik 63.

„Suprantama, jog mes jautėme, kad spaudimas, kurį jis patirdavo, augo, spaudos dėmesys buvo labai akylus, jo adresu sklido labai daug kritikos, - pasakojo C. Horneris. – Ir mes pasielgėme teisingai, kad panaikinome šią problemą, pervesdami jį į „Toro Rosso“, kur atmosfera yra mažiau įtempta.

Manau, kad po to jis pasirodo itin gerai. Matyti, jog jo pasitikėjimas savimi didėja ir jis ten rodo kur kas aukštesnį tempą. Toje aplinkoje jam kur kas komfortiškiau ir mums malonu tai matyti“.


Komentarai (1)
egiduxx
| 11/24 16:24 Atsakyti
Šūdą jis su tuo sainzu po lygiai turėtų, jei visą sezoną būt toruose varęs.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas