C. Horneris: naujam sezonui esame pasiruošę geriau nei ankstesniais metais

C. Horneris: naujam sezonui esame pasiruošę geriau nei ankstesniais metais
logo Vasario 05 d. 22:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

Christiano Hornerio teigimu, jo vadovaujama „Red Bull“ ekipa, besiruošdama naujam sezonui, šį kartą vadovavosi kitokia filosofija, tad dabar jaučiasi stipresnė nei ankstesniais metais.

Pastaruosius kelerius metus minėtoji komanda sunkiai pradėdavo sezoną. Bet šį kartą, įvertinusi taisyklių stabilumą, savo pilotų bei variklio pajėgumą, ekipa yra nusiteikusi nuo pat pirmųjų lenktynių stoti į kovą su „Mercedes“.

„Praeityje susidūrėme su rimtesniais pokyčiais - variklio gamintojo, priekinio sparno keitimu. Šiems metams mes pakeitėme savo filosofiją, tad pradėjome ruoštis anksčiau“, - pasakojo C. Horneris.

„Žinant, kad taisyklės išlieka stabilios, RB16 bolidas bus labiau RB15 automobilio evoliucija. Tiesiog norėjome dar labiau sustiprinti savo stipriausias puses ir atsikratyti silpniausių vietų. Įvertinus tęstinumą, komanda yra pasiruošusi stoti į kovą su „Mercedes“ ekipa.“

„Žinome, kad turime pilotus, kurie gali atlikti savo darbą. Tad artėjant naujam sezonui jaučiamės geriau pasiruošę nei bet kada anksčiau. Pasistengsime panaudoti visas pernai įgytas žinias, kad galėtume rimčiau pasipriešinti „Mercedes“ ir „Ferrari“ komandoms. Bet nepamirškime, kad jie yra čempionai, tad naująjį sezoną jie pradės būdami favoritais. Tačiau įvertinus stabilią situaciją komandoje, nesikeitė nei pilotai, nei specialistai, manome, kad galime nuo pat sezono pradžios stoti į kovą su jais.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas