C. Horneris: S. Perezui prireiks laiko, kad galėtų pademonstruoti tikrąjį greitį (7)

C. Horneris: S. Perezui prireiks laiko, kad galėtų pademonstruoti tikrąjį greitį
logo Vasario 18 d. 20:53, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris nesitiki, kad naujasis ekipos pilotas Sergio Perezas bus labai greitas nuo pat pirmųjų sezono lenktynių. Anot brito, meksikiečiui prireiks laiko apsiprasti ir tik po kurio laiko jis galės pademonstruoti tikrąjį greitį.

Minėtasis S. Perezas komandoje pakeitė Alexą Alboną, kuris pernai taip ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ekipos draugui Maxui Verstappenui.

Šiemet priešsezoniniai bandymai truks tik tris dienas. Tai reiškia, kad S. Perezas prie „Red Bull“ bolido turės apsiprasti geriausiu atveju per pusantros dienos. C. Horneris tai puikiai supranta, todėl nesitiki, kad meksikietis jau pirmose lenktynėse bus labai greitas. Vis dėlto britas tikisi, kad šiemet abu „Red Bull“ pilotai kovos su varžovais iš „Mercedes“.

„Žinant kokie trumpi šiemet bus bandymai, Sergio bus sunku prie visko apsiprasti, tad prireiks laiko, kol jis pademonstruos tikrąjį greitį. Bet jo privalumas - didžiulė patirtis. Tad tikimės, jog jis per daug neatsiliks nuo Maxo. Norėtume, kad tai būtų kažkas panašaus į tai, ką matėme tris metus, kai ekipai atstovavo Danielis ir Maxas“, - kalbėjo C. Horneris.

„Tikiuosi, kad Sergio suvaidins svarbų vaidmenį, nes norėtume, jog šiais metais su abiem „Mercedes“ pilotais kovotų abu mūsų sportininkai.“

M. Verstappenui tai bus penktasis sezonas atstovaujant „Red Bull“ komandai. C. Horneris tikisi, kad olandui šiemet pavyks pasiekti geresnių rezultatų nei pernai.

„Manau, kad Maxas puikiai padirbėjo. Per pastaruosius kelerius metus jis labai subrendo. Žinant ką jam pavyko išspausti iš bolido per pastaruosius kelis metus, tai tiesiog įspūdinga. Su bolidu, kuris tikrai nebuvo toks geras kaip „Mercedes“, iškovoti penkias pergales, su „Honda“ varikliu automobilio gale, tiesiog puikiai padirbėta.“

„Mes, kaip komanda, turime dėti pastangas, kad pastoviai kovotume dėl aukščiausių rezultatų, ypač šiemet, kai ketinama surengti 23 lenktynes.“


Komentarai (7)
Yuzefas
IP: af1347c | 02/20 21:24 Atsakyti
Ohno
02/18 22:29

Zodzius pats kuri , ar nauja kalba ?

Zodzius tu kuri. as minti dejau
Belekas
IP: 9ead549 | 02/19 18:56 Atsakyti
Na cia net nera ka svarstyt, neleis buliai Perezui net artintis prie jaunelio, kad nenukristu sveplojo aureole. Nors DR ji patvarke, net kai Maxas buvo stumiamas ir ginamas komandos, bet abejoju kad Perezas toks greitas kaip DR.
Black_Death
IP: 56d5b01 | 02/19 09:51 Atsakyti
SatanKlaus
02/19 08:36

O aš manau kad Sergio labai greit prie bolido pripras....

As manai pripratines ilgai iki H.Marko pranesimo "keliai issiskiria, nes Sergio nesugebejo adapduotis prie bolido" arba "mums reikia panasaus greicio kaip Maksiaus"
SatanKlaus
IP: efe1d42 | 02/19 08:36 Atsakyti
O aš manau kad Sergio labai greit prie bolido pripras....
bmw v8
IP: 59a066c | 02/18 23:53 Atsakyti
Norėčiau, kad būtų vaizdelis kaip Ferrari, kai CL atėjo, kai visi tikėjosi, kad jis vysis SV, bet gavosi atvirkščiai 😂nors pats puikiai suprantu, kad mažai šansų šį kartą 😜
Ohno
IP: 95df59f | 02/18 22:29 Atsakyti
Yuzefas
02/18 22:06

Man patinka šita pilotų pora. Vėl bus konkurencija, o ne dalyvacija.

Zodzius pats kuri , ar nauja kalba ?
Yuzefas
IP: af1347c | 02/18 22:06 Atsakyti
Man patinka šita pilotų pora. Vėl bus konkurencija, o ne dalyvacija.
×

TOP naujienos