C. Horneris: Toto reikėtų koncentruotis į komandą, o ne į Maxą (4)

C. Horneris: Toto reikėtų koncentruotis į komandą, o ne į Maxą
logo Balandžio 22 d. 19:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas neslepia susidomėjimo galimybe į komandą pakviesti pastarųjų metų čempioną Maxą Verstappeną. Vis tik, „Red Bull“ vadovaujantis Christianas Horneris pataria kolegai savo dėmesį fokusuoti į kitus dalykus.

„Nemanau, kad Toto problema yra jo turimi vairuotojai. Jis turėtų koncentruotis į kitus dalykus. Tikrai yra dalykų, į kuriuos jis turėtų sutelkti dėmesį. Jam nereikėtų tiesiog koncentruotis į vairuotojus, kurie yra nepasiekiami.

Nežinau kiek kartų Maxas dar turi pasisakyti šia tema. Jis jau daugybę kartų kalbėjo apie tai, jog neketina palikti „Red Bull“. Aš nesiruošiu į tai veltis. Manau, kad kartais tokios kalbos yra skirtos tiesiog bereikalingam triukšmui sukelti.

Mūsų komanda yra puikioje formoje. Kodėl, po velnių, kažkas norėtų ją palikti? „Mercedes“ šiuo metu lenkia komandos, kurioms jie tiekia detales, todėl manau, kad užuot kalbėjęs apie vairuotojų rinką, Toto turėtų sutelkti dėmesį į pačią komandą“, - kalbėjo C. Horneris.

Britas taip pat pabandė situaciją apversti aukštyn kojomis ir priminė, jog po mažiau nei dviejų metų baigsis G. Russello sutartis: „Ar girdėjote, kad 2025-ųjų pabaigoje baigsis George‘o Russello ir „Mercedes“ sutartis? Žinote, gal jis nenorės likti komandoje. Juk rinka juda“.

Galiausiai žiniasklaidos atstovai akcentavo, jog M. Verstappenas niekuomet nepasakė, jog 100 proc. liks „Red Bull“ gretose, o C. Horneriui tai akivaizdžiai nepatiko.

„Kuriose iš savo rengtų spaudos konferencijų jis būtų leidęs suabejoti, kad yra įsipareigojęs savo sutarčiai ir komandai? Galiu jus patikinti, kad nėra jokių dviprasmybių, dėl to, kur kitais metais bus Maxas Verstappenas“, - užbaigė C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
CBRV
IP: e3b3085 | 04/24 07:47 Atsakyti
F-Fanas-1
04/23 21:12

Maxas toks geras, kad net Toto ismeta Hamiltona, jog parodytu Maxui ka... skaityti daugiau

o LH ismestas dabar verkia kaip jam uz 100 liamu per sezona, be priedu, gyvent :D
F-Fanas-1
IP: 439726e | 04/23 21:12 Atsakyti
Maxas toks geras, kad net Toto ismeta Hamiltona, jog parodytu Maxui kaip jo nori - nors tai nk negarantuoja, apart kruva pinigu sutaupytu
tp
IP: 320bbda | 04/24 12:36 Atsakyti
Yep, reikėtų orientuotis į savo komandą. Taip kaip Horneris orientavosi į savo komandą griebdamas Mercedes inžinierius
Tai cia kaip
IP: 2828a6d | 04/25 13:53 Atsakyti
tp
04/24 12:36

Yep, reikėtų orientuotis į savo komandą. Taip kaip Horneris orient... skaityti daugiau

Tai cia Horneri pagirti nori ? Jis ir sako tvarkyk savo traktoriu
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472