C. Horneris Verstappeną sulygino su Schumacheriu

C. Horneris Verstappeną sulygino su Schumacheriu
logo 2020 Rugsėjo 23 d. 15:23, Red Bull Content Pool / Getty Images

Šiais metais Maxas Verstappenas turi paskutinį šansą tapti pačiu jauniausiu „Formulės-1“ pasaulio čempionu istorijoje. Sprendžiant iš dabartinės situacijos pasaulio čempionate, Maxo šansai nėra dideli, tačiau tai netrukdo „Red Bull“ komandos vadovui Christianui Horneriui lyginti Verstappeną su Michaeliu Schumacheriu, pačiu tituluočiausiu sportininku F-1 istorijoje.

Christianas Horneris: „Aš lyginu Maxą su Michaeliu 90-tųjų metų viduryje, kai jis lenktyniavo „Benetton“. Nedaug tos kartos pilotų sugebėjo vairuoti bolidus Michaelio stiliumi. Aš manau, kad ir Maxas turi panašÅ³ požiÅ«rį į techniką.

MÅ«sų mašina turi tam tikrų niuansų, silpnų vietų, tačiau tai netrukdo Verstappenui važiuoti greitai. Atveju su Pierre‘u Gasly, kartais su - Danieliu Ricciardo ir dažniausiai - su Alexu Albonu šie niuansai atsiliepia pilotavimui. BÅ«tent šioms silpnybėms pašalinti ir dirba mÅ«sų komanda, kad bÅ«tų sumažintas bolido jautrumas“.

Kartu Horneris pripažįsta, kad orientuojantis į Maxo pageidavimus, komanda stato į nedėkingą padėtį jo ekipos partnerį: „Galiausiai mums tenka spręsti problemą, kadangi yra natÅ«ralu orientuotis į tą lenktynininką, kuris rodo geresnį laiką. BÅ«na, kad inžinierių susirinkimuose klausome įvairiausių nuomonių, bet mes instinktyviai įsiklausome į tą pilotą, kuris rodo geresnius rezultatus.

Maxas turi įgimtą greitį, talentą ir sugebėjimus. Tuo pačiu jis yra  labai pasitikintis savimi. Jis iš pat pradžių puikiai jautė bolido galimybes, o dabar prie to prisidėjo ir patirtis. Jei visus šiuos bruožus surinksime kartu, tai išeis labai konkurencingas 22 metų sportininkas“.

 Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778