C. Ilottas Abu Dabyje išbandys „Alfa Romeo“ bolidą

C. Ilottas Abu Dabyje išbandys „Alfa Romeo“ bolidą
logo 2020 Lapkričio 19 d. 21:48, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ oficialiai pranešė, kad sezonui pasibaigus, Abu Dabyje vyksiančiuose F-1 bandymuose komandos bolidą pilotuos F-2 pilotas Callumas Ilottas.

Britas, priklausantis „Ferrari“ jaunų pilotų akademijai (FDA), šiemet Vokietijoje treniruočių metu turėjo išbandyti „Haas“ bolidą. Tačiau dėl prastų oro sąlygų treniruotės neįvyko. Tad prie F-1 bolido vairo tuomet nesėdo nei C. Ilottas, nei kitas FDA narys Mickas Schumacheris.

„Alfa Romeo“ jau paskelbė, kad komandai kitais metais toliau atstovaus Kimi Raikkonenas bei Antonio Giovinazzi. Tuo tarpu „Haas“ iki šiol tik pranešė, kad nepratęs sutarčių su dabartiniais savo pilotais. Tai, jog C. Ilottas Abu Dabyje pilotuos „Alfa Romeo“ bolidą, dar labiau sustiprina spėliones, jog viena iš vietų „Haas“ ekipoje atiteks M. Schumacheriui.

„Ilottas yra talentingas lenktynininkas, kurio sugebėjimais šiemet jau turėjome progos įsitikinti F-2 čempionate. Dėl prastų oro sąlygų jam nepavyko išbandyti bolido Vokietijoje. Tad jis nusipelnė galimybės tai padaryti Abu Dabyje“, - teigė „Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras.

„Jo požiūris ir darbo etika paliko labai teigiamą įspūdį dar praėjusiais metais, kai jis išbandė mūsų bolidą. Tad mes nekantriai laukiame tos akimirkos, kai galėsime vėl kartu padirbėti Abu Dabyje vyksiančių bandymų metu.“

Iki F-2 sezono pabaigos likus keturioms lenktynėms, C. Ilottas čempionate užima antrą vietą ir nuo pirmaujančio M. Schumacherio atsilieka 22 taškais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332