C. Klienas vairuos HRT ir Abu Dabyje (2)

C. Klienas vairuos HRT ir Abu Dabyje
logo 2010 Lapkričio 10 d. 23:41, Hispania
„Hispania“ komanda patvirtino, kad vieną jos bolidų Abu Dabio GP etape ir vėl vairuos Christianas Klienas. Tai bus trečiasis austro startas šiame sezone.
„Tai trečia proga man atstovauti komandai šiame sezone. Vis labiau ir labiau priprantu prie bolido ir mechanikų“, - pareiškė C. Klienas, dar kartą pakeisiantis į užribį nustumtą japoną Sakoną Yamamoto.
„Tikiuosi, kad mums pavyks pasiekti puikių rezultatų, ir savaitgalis praeis be nesklandumų. Turėtume būti panašaus greičio kaip Brazilijoje, todėl manau, kad galėsime konkuruoti su kitomis naujomis komandomis“, - prognozavo austras.
Manoma, kad „Hispania“ C. Klieną paskutiniam sezono etapui pasitelkė vedama ne tik finansinių, bet ir sportinių interesų. Dviejuose dalyvautuose etapuose austras kvalifikacijoje pranoko kitą šios komandos lenktynininką Bruno Senną.
27 m. C. Klienas yra startavęs 48 „Formulės-1“ etapuose ir pelnęs 14 taškų. 2004 m. austras debiutavo „Jaguar“ gretose, kurioje, po metų pervadintoje į „Red Bull“, jis lenktyniavo iki 2006 m. Italijos GP.

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Grengas
| 11/11 10:13 Atsakyti
Stebėjau Klieno pasirodymą Brazilijoje, tai gerokai lenkė Senną ir iki Di Grassio kvalifikacijoje pritrūko vos dviejų ar trijų dešimtųjų, jei neklystu. Manau, kad jis tikrai vertas vietos F-1, sunku pasakyti, koks tikrasis jo pajėgumas, bet manau, kad su Sutilu vienoje komandoje tikrai pakovotų.
Djwade
| 11/10 23:48 Atsakyti
kuo cia skiriasi automobilis ir bolidas, siuo atveju?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas