C. Leclercas: esame itin lėti įveikiant ilgas distancijas (2)

C. Leclercas: esame itin lėti įveikiant ilgas distancijas
logo Liepos 31 d. 22:00, Ferrari

Po šiandien įvykusių dviejų laisvųjų treniruočių Charlesas Leclercas neslėpė, kad jo atstovauja „Ferrari“ itin stokoja greičio įveikiant ilgas distancijas, tad komandos laukia sunkios lenktynės.

Dar vakar sportininkas teigė, kad ekipa yra nusiteikusi dviem sunkioms varžyboms, bet šiandien po pietų vykusių treniruočių metu užfiksavo ketvirtą rezultatą. Pilotas pasidžiaugė, kad tempas įveikiant trumpas distancijas yra geresnis nei tikėjosi, bet lenktynių metu gali būti itin sunku.

„Įveikiant ilgas distancijas turėjome itin daug problemų. Tad turime padirbėti ties šiuo klausimu. Tuo tarpu tempas įveikiant trumpas distancijas, tiesą pasakius, buvo geresnis nei tikėjomės. Tai gerai“, - pasakojo C. Leclercas.

„Panašu, kad aerodinaminiai nustatymai pasiteisino ruošiant bolidą kvalifikacijai. Bet ilgoms distancijoms trūksta greičio. Turime išanalizuoti surinktą informacija ir pažiūrėti ką galėtume pakeisti rytoj. Vis dar galime pakeisti daug dalykų. Galbūt reiktų paaukoti greitį kvalifikacijoje tam, kad būtume stipresni lenktynėse.“

„Įveikiant ilgas distancijas bolido balansas buvo itin prastas. Buvo nesunku suklysti trasoje. Turime imtis pokyčių. Jei niekas nepasikeis, įveikti visą lenktynių distanciją su tokiu bolido balansu bus didžiulis iššūkis.“


Komentarai (2)
Jonaitis
IP: ec13005 | 08/01 10:01 Atsakyti
Ferrari galinio sparno "plotis" kaip Monzos trasai, kad bent kiek kompensuoti lavonini varikli tiesiosiose ir akivaizdu kad bolidas nesuvaldomas posukiuose.
don Pedro
IP: b3deea4 | 08/01 14:02 Atsakyti
neina mostis cyteriams konkreciai.
×

TOP naujienos