C. Leclercas: „Formulėje-1“ esu tam, kad aplenkčiau S. Vettelį (15)

C. Leclercas: „Formulėje-1“ esu tam, kad aplenkčiau S. Vettelį
logo 2019 Liepos 25 d. 11:36, Pirelli

Šiais metais Charlesas Leclercas kelis kartus buvo priverstas laikytis komandinės taktikos. Jaunasis „Ferrari“ lenktynininkas tikina, jo ne visuomet sutinka su komandos vadovybės prašymais praleisti į priekį savo komandos draugą, bet vykdo juos, taip veikdamas komandos interesais.

Charlesas Leclercas: „Sutikti su komandine taktika nėra paprasta, bet tai yra darbo dalis – ir tai reikia suprasti kaip natūralų dalyką. Buvo keletas lenktynių, kai komandinė taktika pasiteisino, bet buvo ir tokių (kaip Bahreine), kai aš galvojau nepaklusti ekipos nurodymams, nes maniau, kad būdamas prie vairo, aš turiu daugiau informacijos, nei jos turi komanda serviso zonoje. Ten aš jaučiau, kad turiu pakankamai didelį greičio pranašumą ir aš galėčiau greitai aplenkti.

Puikiai suprantu, kad jie nori išspausti maksimumą „Ferrari“ komandai. Kartais komandos sprendimai gali nuvilti, bet svarbu išlikti ramiam ir tas psichologinis pasirengimas, kuriuo aš užsiimu nuo pat savo karjeros pradžios, man padeda“.

Paskutiniuose trijuose etapuose Leclercas finišavo aukščiau už Sebastianą Vettelį, o ir Charlesas yra patenkintas tokiu faktu: „Tai pozityvus momentas. Ar bus šie rezultatai lūžio tašku – nežinau.

Aš esu ankstyvoje karjeros stadijoje ir esu įsitikinęs, kad dar daug ko galiu išmokti ir padaryti geriau. Lenktyniavimas kartu su Sebastianu man visuomet buvo įdomiu iššūkiu. Jis – puikus patyręs pilotas, man yra svarbu turėti komandos draugą, iš kurio aš galiu daug ko išmokti. Tuo, beje, aš ir užsiimu nuo pat sezono pradžios.

Iš kitos pusės, aplenkti Sebastianą yra rimtas iššūkis, bet būtent tam aš ir esu „Ferrari“ komandoje. Aš visuomet norėjau būti pačiu greičiausiu, aš visuomet darau taip, kad atsidurčiau priekyje“.

Keletą žodžių Charlesas papasakojo ir apie dvikovas su Maxu Verstappenu: „Negaliu sulaukti šios kovos tęsinio. Didžiąją karjeros dalį mes lenktyniaujame kartu ir įdomu, jog dabar mes abu varžomės „Formulėje-1“.

Tikiuosi, kad man pirmoji pergalė ateis gana greitai. O po to bus dar daug kitų. Tikslas dabar – laimėti lenktynes, panaudoti bent menkiausią galimybę tam. Nuo vaikystės aš svajojau tapti pasaulio čempionu. Dabar aš lenktyniauju tokioje komandoje, kurioje galiu įgyvendinti šią savo svajonę – būtina tęsti darbus. Tikiuosi, vieną kartą tai įvyks“.


Komentarai (15)
kimmi
| 2019 Liepos 26 d. 14:13
Antraščių meistras strikes again, net galima pamanyti, kad koks yzf kūrė ją, who knows...
R12
| 2019 Liepos 26 d. 11:00
total
| 2019 Liepos 25 d. 16:11

Tikrai prasti laikai atėjo Formulei1. An tiek trūksta intrigos čempionate, kad beveik pusmetį visos temos sukasi apie Vettelį :)

Taikliausias komentaras👍
Maikelinho
| 2019 Liepos 25 d. 18:09
Na kol kas jam puikiai sekasi lenkti komandos drauga :)
mariusis
| 2019 Liepos 25 d. 17:36
Na mūsų puikieji saito rašytojai straipsnyje parašo viena, pavadinime kitą. Nieko nuostabaus. Nors F1 yra juk ferrari ar atvirkščiai, supaisyk čia dabar, gal čia viskas ir gerai :D
Egidijus Lisauskas
| 2019 Liepos 25 d. 16:55
Skaityti mokat ar komentuojat perskaitę antraštę? "Tikslas dabar – laimėti lenktynes, panaudoti bent menkiausią galimybę tam. Nuo vaikystės aš svajojau tapti pasaulio čempionu. Dabar aš lenktyniauju tokioje komandoje, kurioje galiu įgyvendinti šią savo svajonę – būtina tęsti darbus. Tikiuosi, vieną kartą tai įvyks"
Jis pats suvokia, kada pirmą sezoną čempionu netaps, bet gali lenkti komandos draugą.
total
| 2019 Liepos 25 d. 16:11
Tikrai prasti laikai atėjo Formulei1. An tiek trūksta intrigos čempionate, kad beveik pusmetį visos temos sukasi apie Vettelį :)
Fekkalli
| 2019 Liepos 25 d. 14:30
LewisDNF
| 2019 Liepos 25 d. 13:54

Kanada?

Principe tai ir tam paciam bahreine jei ne spinas, sansu laimet buvo
LewisDNF
| 2019 Liepos 25 d. 13:54
| 2019 Liepos 25 d. 13:46

Kaip bebūtų bet tik Čarlis šiais metais turėjo jau DVI progas nugalėti, o Vettelis būdamas komandos senbuviu tokiu net neturėjo.

Kanada?
| 2019 Liepos 25 d. 13:46
Kaip bebūtų bet tik Čarlis šiais metais turėjo jau DVI progas nugalėti, o Vettelis būdamas komandos senbuviu tokiu net neturėjo.
liutas69
| 2019 Liepos 25 d. 13:37
2019 m. aplenks SV, o 2020 gal ir čempionas. Kas ten žino?
×

F-1.lt pulsas