C. Leclercas jaučiasi pasiruošęs kovoti dėl čempiono titulo (23)

C. Leclercas jaučiasi pasiruošęs kovoti dėl čempiono titulo
logo 2019 Rugsėjo 03 d. 21:12, Ferrari

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas mano, kad yra pasiruošęs kovoti dėl F-1 čempiono titulo.

Sportininkas praėjusį savaitgalį iškovojo pergalę ir nuo komandos draugo Sebastiano Vettelio dabar atsilieka 12 taškų. Tiesa, abu italų ekipos pilotai kol kas užima tik ketvirtą ir penktą vietas čempionate.

„Manau, kad prieš šešias lenktynes tapau geresniu pilotu kvalifikacijoje. Truputi pakeičiau savo požiūrį“, - kalbėjo C. Leclercas.

„Tuo tarpu lenktynėse situacija buvo kitokia. Paskutinėse dvejose varžybose turėjau problemų. Bet aš pasikeičiau ir panašu, kad pokyčiai davė teigiamų rezultatų. Jaučiuosi pasiruošęs kovoti dėl titulų. Tam pasiekti turiu tinkamą komandą ir bolidą. Žinoma, mes turime padirbėti, nes atsiliekame nuo „Mercedes“. Ir taip, man trūksta patirties, turiu daug ko išmokti. Bet jaučiuosi pasiruošęs. Visada turi jaustis pasiruošęs. Priešingu atveju neturėčiau būti komandoje, kurioje esu.“


Komentarai (23)
YZF
| 09/04 11:55 Atsakyti
Misiulis
09/04 10:35

Viska surasei - viskas teisingai, taip ir monzoj sv bus sunku, jau apkalbeta. Bet kalbant i tema, nereiketu laidytis tokiais pasisakymais kaip kad ready kovot del titulo, kai nelabai dar svaru savaitgali turejes.

Nu Belgijoje tai savaitgalis buvo is esmes tvarkingas. Jei ten viena karta uzblokavo ratus ir pasirinko safe route tai nera kazkokia tragedija. Sebas pora kartu tiesiosios pabaigoje blokavo ratus (tik nusprende placiai i pati posuki vaziuoti) ir nieko, visi laimingi (a.k.a 'nepastebejo').

Kaip sakant, fanatizmas neleidzia rasyti nesaliskus komentarus. Cia tokiu dauguma.
LewisNr1
| 09/04 08:25 Atsakyti
Misiulis
09/04 01:03

Patiko man leclercas, bet atejes i ferrari susidirbo. Aisku, mano nuomone itakoja tai kad sv palaikau, tai automatiskai skeptiskiau dabar i ji ziuriu, bet bliamba, toj pacioj belgijoj klaida padare isleke is trasos lygioj vietoj bet matai pasiruoses jis jau del titulo kovot. Gerai, kovok.

So? Lewisas ar Sebas net gi būdami daugkartiniai čempionai sugeba lyderiaudami už trasos pasivažinėti. Žinau, kad skaudu, kad Sebas antra kart karjeroje gauna i tacka nuo ekipos naujoko, same story beveik kaip su Ricciardo buvo. Beje 90% kad monzoje Sebas taip pat bus nesunkiai negaletas. Ir man įdomu kaip jis susidirbo pereidamas į stipresne komanda ir joje į kaulus duodamas daugkartiniam čempionui? :)
Lexxus
| 09/03 23:26 Atsakyti
Biče - viena bonka dar ne balius...
RBR
| 09/03 21:28 Atsakyti
Prasideda
R12
| 09/03 21:51 Atsakyti
Išdygo sparniukai,dabar sako skrisiu!Ramiai,ramiai.
Fernandoisfasterthanyou
| 09/03 22:15 Atsakyti
Alonso su Vetteliu irgi buvo pasiruošę
Adrenalinz
| 09/04 09:19 Atsakyti
Misiulis
09/04 01:03

Patiko man leclercas, bet atejes i ferrari susidirbo. Aisku, mano nuomone itakoja tai kad sv palaikau, tai automatiskai skeptiskiau dabar i ji ziuriu, bet bliamba, toj pacioj belgijoj klaida padare isleke is trasos lygioj vietoj bet matai pasiruoses jis jau del titulo kovot. Gerai, kovok.

Patikai tu man, bet parasei kad SV palaikai, tai ir nusiritai zemiau sudo lygio.
Pit Crew
| 09/04 09:35 Atsakyti
Maxas irgi jau matuojasi ne vieną WDC, bet kitais metais irgi viskas priklausys nuo Mercedes ir Hamiltono;) Bet norai ir nusiteikimas yra teisingi.
UAZ
| 09/04 06:46 Atsakyti
Prisiskraidysi,gal pabūk dar truputi ant žemės.
YZF
| 09/03 21:20 Atsakyti
Jo, tik ne siais metais.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas