C. Leclercas: kažko daugiau tikėtis šiandien negalėjome (2)

C. Leclercas: kažko daugiau tikėtis šiandien negalėjome
logo Spalio 11 d. 19:53, Ferrari

Kvalifikacijoje sėkmingai pasirodęs ir ketvirtąją starto poziciją šeštadienį iškovojęs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas Eifelio GP lenktynėse finišavo tik septintas.

Po lenktynių pilotas iš Monako atviravo, kad jam itin sunkiai sekėsi važiuoti su minkštosiomis padangomis, o septintoji vieta buvo geriausia, ko galėjo tikėtis „Ferrari“.

„Manau, tai geriausia, ką galėjome šiandien padaryti. Mes turėjome daug problemų su minkštos sudėties padangomis, o tai gerokai paveikė mūsų lenktynes. Pasirinkome dviejų sustojimų strategiją ir manau, kad tai buvo geras sprendimas“, – kalbėjo C. Leclercas.

„Ferrari“ pilotas pripažino, kad lenktynių pabaigoje norėjo pabandyti užsidėti minkštąsias padangas, tačiau galų gale nusprendė nerizikuoti.

„Lenktynių pabaigoje trasoje pasirodęs saugos automobilis dar labiau komplikavo mūsų situaciją, kadangi mano padangos jau buvo ganėtinai senos. Galvojome apie variantą sugrįžti prie minkštųjų padangų, tačiau nusprendėme nerizikuoti.

Manau, kad viską šiandien padarėme pakankamai gerai. Atlikau keletą smagių lenkimų, tačiau kažko daugiau tikėtis šiandien negalėjome“, – pridėjo „Ferrari“ pilotas.


Komentarai (2)
bmw v8
IP: 59a066c | 10/12 21:56 Atsakyti
Fasten
10/11 21:09

Pirmas ankstyvas sustojimas ir lenktynėms batai. Paskutinis komplektas turėjo būti minkštas, bet ferma nerizikuoja... Q nuteikė optimistiškai, race viską sustato į vietas

Jeigu atvirai, tai po SC galvojau, kad CL negaus neivieno taško, tai 7 vieta tikrai geras pasiekimas 😉progresas tikrai yra!
Fasten
IP: c9bcbcd | 10/11 21:09 Atsakyti
Pirmas ankstyvas sustojimas ir lenktynėms batai. Paskutinis komplektas turėjo būti minkštas, bet ferma nerizikuoja... Q nuteikė optimistiškai, race viską sustato į vietas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas