C. Leclercas: kvalifikacijoje taip ir negrįžo pasitikėjimas (1)

C. Leclercas: kvalifikacijoje taip ir negrįžo pasitikėjimas
logo Kovo 23 d. 09:21, Ferrari nuotr.

Ferrari“ sportininkas Charlesas Leclercas laisvosiose treniruotėse prieš Australijos GP rodė puikius rezultatus, o tai sukėlė didelius Italijos ekipos lūkesčius. Pats lenktynininkas taip pat kalbėjo, kad čia gali būti šansas įveikti „Red Bull“, tačiau galiausiai kvalifikacijoje jis liko „tik“ penktas.

Po kvalifikacijos C. Leclercas teigė, jog šį kartą tiesiog nerado „tinkamo jausmo“.

„Dėl tam tikrų priežasčių, šį kartą tiesiog nesijaučiau tinkamai. Dar nuo trečiosios treniruotės mačiau, kad kažkas yra ne taip, tačiau tuomet sau sakiau, kad kvalifikacijoje ir vėl atrasiu pasitikėjimą savo jėgomis. Dažniausiai tai suveikia, tačiau, deja, šį kartą taip nenutiko.

Pradžia nebuvo tokia stipri, kokios norėjau. Galiausiai, paskutiniame važiavime, bandžiau važiuoti labai agresyviai, o tai neatnešė nieko gero. Turiu pripažinti, kad dėl šio pasirodymo yra šiek tiek gėda, tačiau situacija yra tokia, kokia yra“, - kalbėjo C. Leclercas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
null
IP: 3cb6ce3 | 03/23 18:04 Atsakyti
Na čia jau tampa klasika :) šį kartą rimtai galvojau bus P1. Bet ėmė ir subyrėjo lyderis taip kaip ltu rinktinė subyra prieš latvius.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621