C. Leclercas: mes su Carlosu padedame vienas kitam tobulėti (2)

C. Leclercas: mes su Carlosu padedame vienas kitam tobulėti
logo Kovo 30 d. 20:30, Ferrari nuotr.

Ferrari“ sportininkas Charlesas Leclercas sako, jog komandos draugo Carloso Sainzo rodomas greitis skatina jį siekti dar geresnių rezultatų. Jis pripažino, jog ispanas Australijos GP buvo tiesiog pranašesnis, todėl pelnytai iškovojo pergalę.

„Ką galėjau padaryti, jog laimėčiau Australijos GP? Turėjau važiuoti tiesiog dar geriau. Manau, kad kvalifikacijoje aš nebuvau pakankamai geras. Lenktynėse buvo gana daug problemų su padangomis, o pabaigoje viskas buvo gerai. Tačiau bendrai Carlosas buvo tiesiog geresnis.

Išties mes šią situaciją turime pastaruosius trejus metus – viename savaitgalyje geriau atrodau aš, tuomet atvažiuoji į kitą GP ir ten geriau atrodo Carlosas. Tai mums abiem padeda judėti į priekį ir tobulėti. Išties yra labai įdomu turėti tokį greitą komandos draugą.

Mano nuomone, Carlosas yra labai vertinamas ir labai stiprus vairuotojas. Jis savo lygį parodė daugybę kartų“, - dar kartą apie komandos draugą, su kuriuo kartu važiuoja paskutinį sezoną, kalbėjo C. Leclercas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Expertaz
IP: 6be0dee | 03/31 11:38 Atsakyti
Luuna
03/30 21:49

Geriausia zinia butu, jei paliktu sita draiveriu pora dar vienam sezon... skaityti daugiau

Chemija greitai pakeistu reakcija jei bolidas kovotu del wdc
Luuna
IP: 11ff568 | 03/30 21:49 Atsakyti
Geriausia zinia butu, jei paliktu sita draiveriu pora dar vienam sezonui. Nu tokia gera chemija pas juos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983