C. Leclercas: mūsų strategija nesuveikė

C. Leclercas: mūsų strategija nesuveikė
logo 2019 Spalio 28 d. 00:00, Ferrari

Charlesas Leclecras startavo iš „pole“ Meksikoje, tačiau lenktynes užbaigė tik ketvirtoje vietoje. Po lenktynių „Ferrari“ pilotas bandė paaiškinti, kas privedė prie tokio rezultato.

Charlesas Leclercas: „Antroji atkarpa su vidutinėmis padangomis nebuvo pati sėkmingiausia. Man nebuvo komfortiška su šiuo komplektu ir aš nežinau, su kuo tai susiję – pirma atkarpa su tokiomis pat padangomis praėjo be problemų.

Be to, mes anksti atlikome pirmą sustojimą, stengdamiesi apginti poziciją nuo Alexo Albono. Tuo momentu mes supratome, kad lenktynės bus su dviem sustojimais, bet kiti lyderiai nuvažiavo varžybas su vienu – su jais buvo labai sunku kovoti“.

Atsakydamas į klausimą, ar „Ferrari“ planavo du sustojimus dar prieš lenktynes, Charlesas sakė: „Pirmiausia mes bandėme apginti poziciją prieš A. Alboną, nenorėjome atsidurti už jo ir baiminomės padangų perkaitimo. Tuo momentu mes buvome įsitikinę dviejų sustojimų nauda, bet tai nesuveikė.

Man daug ką reikia išanalizuoti: paskutiniuose etapuose išryškėjo tendencija, kad mes gerai kvalifikuojamės, bet pralaimime lenktynėse. Taip, šiandien strategija nebuvo optimali ir galbūt man reikėjo per radiją paprašyti komandos peržiūrėti tokį sprendimą. Man reikia daug mokytis iš panašių situacijų, tikiuosi, kad vieną kartą tai atsipirks“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos