C. Leclercas nesigaili dėl vėlyvo sustojimo

C. Leclercas nesigaili dėl vėlyvo sustojimo
logo 2021 Spalio 11 d. 12:59, Ferrari

Charlesas Leclercas sekmadienį Turkijos GP lenktynėse ilgą laiką kovojo dėl vietos ant podiumo, tačiau dėl vėlyvo sustojimo finišo liniją kirto ketvirtas.

„Ferrari“ atstovas likus 11 ratų iki finišo nusprendė nerizikuoti ir dar kartą pasikeisti padangas, o šis taktinis sprendimas monakiečiui, galimai, kainavo vietą ant podiumo.

Vis tik pats lenktynininkas po finišo nesigailėjo dėl sprendimo stoti likus vos 11 ratų iki lenktynių pabaigos.

„Tai buvo puikios lenktynės. Pirmojoje dalyje mes buvome labai konkurencingi. Deja, mums ne taip gerai sekėsi po pirmojo sustojimo.

Po antrųjų sustojimų atrodė, kad pilotai su naujomis padangomis yra lėtesni. Vis tik po maždaug penkių ratų jie pradėjo važiuoti ženkliai greičiau, todėl mes neturėjome kito pasirinkimo, kaip tik atlikti sustojimą.

Gaila, tačiau per paskutinius 10 ratų padangos taip ir nepradėjo dirbti optimaliai. Mums tai kainavo podiumą, tačiau nesigailiu dėl šio sprendimo.

Rusijoje mano ir komandos tarpusavio komunikacija nebuvo ideali, tačiau šiandien viskas buvo atlikta puikiai. Gerai mačiau, kas vyksta trasoje, todėl sprendimas sustoti techninio aptarnavimo zonoje buvo logiškas“, – po lenktynių Turkijoje kalbėjo C. Leclercas.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 409
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0