C. Leclercas neslepia noro startuoti 24 val. Le Mano lenktynėse (1)

C. Leclercas neslepia noro startuoti 24 val. Le Mano lenktynėse
logo Vasario 28 d. 18:55, Ferrari

Charlesas Leclercas neslepia, jog ateityje norėtų išbandyti naująjį „Ferrari Hypercar“ prototipą ir sudalyvauti garsiosiose 24 val. Le Mano lenktynėse.

Italų automobilių gamintojas šią savaitę oficialiai paskelbė, kad nuo 2023 m. varžysis ne tik F-1, bet ir galingiausioje WEC čempionato klasėje.

„Ferrari“ paskutinį kartą galingiausioje klasėje varžėsi 1973 metais, o paskutinį kartą Le Mane tarp visų dalyvių pirma finišavo 1965 m.

C. Leclercas yra dalyvavęs tik virtualiose Le Mano lenktynėse, bet sužinojęs apie „Ferrari“ planus, neslepia, jog norėtų ateityje sudalyvauti realiose varžybose.

„Man labai patinka Le Manas. Visada buvau tų lenktynių fanas. Jei ateityje pasitaikys galimybė, taip, mielai jose sudalyvaučiau“, - sakė C. Leclercas.

„Dabar visas mano dėmesys yra skirtas „Formulei-1“. Bet kaip jau sakiau, jei pasitaikys galimybė, tai kodėl gi ne?“

Kitas „Ferrari“ komandos pilotas Carlosas Sainzas netrykšta noru startuoti Le Mano lenktynėse, bet naują italų projektą pavadino „įdomiu“.

„Puiku, kad toks prekinis ženklas kaip „Ferrari“ nori nugalėti Le Mane kovodama galingiausioje klasėje. Aš bÅ«siu vienas iš tų sirgalių ir tų žmonių, kuris juos tikrai palaikys toje kovoje“, - kalbėjo C. Sainzas.

„Kalbant apie lenktyniavimą, mes turime daug darbų čia, „Ferrari“ bazėje. O mano visas dėmesys yra skirta F-1 programai. Tad šiuo metu apie kitus projektus negalvoju. Žinoma, seksiu įvykius atidžiai, bet dabar dar per anksti apie tai kalbėti.“


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas