C. Leclercas: palikau S. Vetteliui pakankamai laisvos vietos (80)

C. Leclercas: palikau S. Vetteliui pakankamai laisvos vietos
logo 2019 Lapkričio 17 d. 21:40, Ferrari

Charleso Leclerco teigimu, prieš susidÅ«rimą su komandos draugu, Sebastianui Vetteliui jis paliko pakankamai laisvos vietos.

Monakietis, kovoje dėl ketvirtos vietos, finišo tiesiosios gale aplenkė minėtąjį S. Vettelį. Atvažiuojant į ketvirtąjį posÅ«kį vokietis bandė aplenkti C. Leclercą ir susigrąžinti prarastą poziciją. Sportininkai neišvengė kontakto ir pasitraukė iš lenktynių.

„Aplenkiau jį pirmame posÅ«kyje. Man tikrai patiko tas lenkimas“, - pasakojo C. Leclercas.

„Trečiame posÅ«kyje turėjau gintis, nes žinojau, kad Sebas bandys susigrąžinti poziciją. BÅ«tent tai jis ir bandė padaryti.“

„Jis bandė lenkti išore. Dešinėje buvo vietos ir aš jam palikau laisvos vietos. Jis bandė mane lenkti. Artėjant prie posÅ«kio jis ėmė mane spausti į kairę pusę. Viskas įvyko labai greitai. Kai tik jis pasuko į kairę, įvyko kontaktas, kurio metu buvo pradurta mano padanga.“

„Nesikalbėjau su juo dar apie tai. Bet abu esame suaugę, tad manau, kad pamiršime tai, kas nutiko. Abu apgailestaujame dėl to kas nutiko. Abu nepasiekėme finišo. Tad esame labai nusivylę. Pamiršime tai, kas nutiko ir toliau dirbsime kartu.“


Komentarai (80)
Camicasee
| 11/22 11:24
evbi
| 2019 Lapkričio 17 d. 23:04

Kamičaičių Kazė visai pablūdo. Vietoj to, kad pripažintų esanti Vettelio heiterė ir negali objektyviai vertinti situacijos, tai drabstosi čia užvirusiais savo šū.dais į kairę ir dešinę... Vettelis jau buvo visu korpusu priekyje ir įvyko menkas lenktyninis kontaktas, deja, su didelėm pasekmėm abiems. Pas ką galvoj ne užviręs š..., o bent už žirnį didesnės smegenys, tą supras.

Kad aš niekad neslėpiau, jog nemėgstu vetelio, kur istraukei jog tai neigiu + as atvirai sakau, kad esu LH fanas. Bet jei kas ir drabstosi šh ir žemina kitus tai tu, o, beigti, kad SV buvo kaltas dėl avarijos tai yra absurdas ir tikrasis situacijos neigimas, bet vetelio fanai tai yprate daryti pastoviai
eustachijus
| 11/19 10:26
O clarkui sureaguoti į tokį manevrą neįmanoma... matė kad vietos yra praeis,trauktis iš geros trajektorijos kol kas irgi nebuvo reikalo. Bet ,kai.*** eidamas milimetrovkėm sugalvoja paskutiniu momentu pažaist bulių kautynes,tai kur tu sureaguosi.
eustachijus
| 11/19 10:21
Ane šiaip stebina ant kiek akli ir nesigaudantys situacijoj yra ne tik čionykščiai komentatoriai,bet ir tariami ekspertai. Ir taip su visom avarijom. Aiškiai matėsi.,kad.fetelis padarė briedžio testą. Specialiai. Tokio lygio lenktynininkai,kad taip nesiorientuotų aplinkoj taip nebūna!
Tech
| 11/18 17:17
kart
| 2019 Lapkričio 18 d. 16:20

Ta prasme, jeigu Norrisas nebutu sureagaves ir ji butu nuneses, viskas butu zjbs, ane?

nebutu. bet kadangi Norisas sureagavo, nera ka daugiau kalbet ta tema, o cia epizodas su pasekmem didelem , 2 DNF
Misiulis
| 11/18 17:16
bet jei rimtai, nu tai zioplumas tiesiog neitiketino lygio abieju. vienas uzsisvajojes missina posuki, kitas kazka irgi zioplinedamas bando pravaziuot milimetrofkem. bam.
Misiulis
| 11/18 17:15
SatanKlaus
| 2019 Lapkričio 18 d. 16:42

https://www.youtube.com/watch?v=LRAN9pzdwsw

sitas isdiskutuotas. Strollo kalte. UZtenka paziuret is abieju bolidu kameru ju judejimo trajaktorijas su lyg kerbu kairej pusej. vettelis islaiko lygiai toki pat atstuma iki kerbo. strollas tolsta nuo kerbo = trenkiasi i vetteli.
zonker logo rėmėjas
| 11/18 16:45
Tech
| 2019 Lapkričio 18 d. 14:45

niekas bet kartu ir abu. griovyje :D o galejo tasku atsivezt.

tikrai sutinku, niekas, bet ir abu :) siaip tikrai sunku isivaizduoti ateiti Ferraryje, kai vienas nenusileis, nes yra cempionas (jei nusileis bus isvis publikos sutryptas), o kitas nesijaucia niekuo prastesnis uz cempiona. Ferrari tikrai neleis dviems toliau kapotis. Lauksim naujienu is Italijos :)
SatanKlaus
| 11/18 16:42
kart
| 11/18 16:20
Tech
| 2019 Lapkričio 18 d. 14:14

lygini pirma rata po starto koseje, su easy lenkimu DRS zonoj.? stirpiai

Ta prasme, jeigu Norrisas nebutu sureagaves ir ji butu nuneses, viskas butu zjbs, ane?
lmdlfr
| 11/18 15:12
zonker logo rėmėjas
| 2019 Lapkričio 18 d. 14:39

Man tai atrodo, kad Vet specialiai spaudė Lec į nešvarią pusę, kaip sakant įprasti lenktyninkų triukai.

Šaip nėra normalaus VET onboard video tuo momentu kaip jis stumia, bet LEC onboard youtube 0.25x peržiurėjus matosi nekalti sukiojimai į dešinę žiūrint į veidrodėlį. Beje už panašų pasukiojimą VET gavo baudą Kanados GP.

https://www.youtube.com/watch?v=dKYB4fDz5Vc&t=0m53s
×

TOP naujienos