C. Leclercas pasipiktinęs asfalto danga už trasos ribų (21)

C. Leclercas pasipiktinęs asfalto danga už trasos ribų
logo 2019 Liepos 28 d. 19:01, Ferrari

Suklydęs ir dėl to lenktynių nebaigęs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas buvo pasipiktinęs asfalto danga, esančia už trasos ribų.

Tame pačiame posūkyje, kuriame už trasos ribų išlėkė minėtasis C. Leclercas, buvo atsidūręs ne vienas pilotas. Ne vienas sportininkas nesugebėjo suvaldyti savo bolidų atsidūrę ant šlapios traukos lenktynėms skirtos trasos dalies.

„Ten buvo labai slidu. Toks asfaltas už paskutinių dviejų posūkių. Tai tiesiog nepriimtina. Tai traukos lenktynėms skirta trasa. O ant jos atsidūrus, ten labai slidu ir pavojinga“, - pasakojo C. Leclercas.

„Mano klaida nebuvo didžiulė. Bet atsidūręs ant tokio asfalto neturėjau jokių galimybių suvaldyti bolidą.“

C. Leclercas pripažino, kad lenktynių nebaigė dėl savo klaidos.

„Asfalto danga tikrai nėra pasiteisinimas dėl to kas nutiko. Prisiimu kaltę dėl to kas nutiko. Bet mano nuomone, toks asfaltas neturėtų būti už trasos ribų.“

Komentarai (21)


Golden State F1
| 2019 Liepos 29 d. 17:28
Matot vaikinai, zvyru gaudykles tvarkoj, barjerai normalus irgi tvarkoj, bet kai isvaziuoji ant stiklo (siuo atveju). Leclearas nezinau, ka turejo omeny, ne Bianchi aisku , bet manau, kad asfaltas butu uz trasos ''kietesnis''
Golden State F1
| 2019 Liepos 29 d. 17:20
Sveiki, bet ten tikrai, uz trasos pastebejau po lietaus lyg veidrodis, stiklas, tribunos ir dangus atsispindi. Aisku, kad slidu
Life
| 2019 Liepos 29 d. 08:30
Jaunimas skundžiasi slidžiu asfaltu už trasos ribų pamiršdamas, kad seniau ten būdavo tik žolė arba smėlis.
Tech
| 2019 Liepos 28 d. 21:35
Faktas, kad jo paties klaida. Bet ir komanda pernelyg rizikavo leisdama su softais i tokia trasa. Tiesa, si kart reiktu Ferrari pagirti, kaip niekad puikiai strategavo sustojimus, ir realiai buvo patiestas pagrindas realiai kovai del pergales, juolab, kad toki gera tempa laike.
Pit Crew
| 2019 Liepos 28 d. 21:17
Nuo tokių dalykų neapsaugotas nei vienas pilotas. Patyręs, x kartų čempionas ar dar koks - sienoms vienodai. Viskas dar jam prieš akis. GG!
Despacito
| 2019 Liepos 28 d. 20:50
deivec
| 2019 Liepos 28 d. 19:06

idomu, kokia bauda butu jeigu LEC butu padares avarija su HAAS masina. Bravo FIA.
Pagal ju supratima HAM turejo su nulauztu sparnu apvaziuoti rata tokiose salygose :D:D

Įdomu, koks džiaugsmas būtų žmonėms, jei nekomentuotum vėjų :)
Fresto
| 2019 Liepos 28 d. 20:25
Gambini
| 2019 Liepos 28 d. 20:12
Na pirma karta jis ten graziai suvalde bolida. Antra karta atrode toks visai nekaltas paslydimas, taciau baigesi liudnai. Daug kas ten klydo. Net ir LH berods. Cia ir laimes dalykas dar - MV gerai viskas baigesi. Visgi, salygos vienodos visiems.
Jonaitis
| 2019 Liepos 28 d. 19:52
YuZeFas
| 2019 Liepos 28 d. 19:12

ar tai tu nori ji padaryti Dievu, kuriam taisykles negalioja?

Ham jau senai jam dievas.
Maleskari
| 2019 Liepos 28 d. 19:52
Šiaip jau Lecleras man patinka ir atrodo kaip perspetyvus jaunuolis, tai tiesiog galima šitas jo replikas nurašyt akimirkos susierzinimui ir nesitvardymui. Drag stripas, ten buvo nuo seno ir, kad jis slidus kai šlapias, niekam ne paslaptis. Bet ne piloto ir ne jo nuomonės reikalas yra, kas yra už trasos ribų. Jo reikalas yra lenktyniu metu būti trasos ribose. Už trasos gi gali būti smėlis, žvyras, pievos, gelžbetonio sienos, minų laukas ar plikų bobų krūva. Piloto ir bolido ten neturi būt. Jei jis ten pateko, tai yra ir atitinkamos pasekmės. Kai kam pasisiekė „ištraukt“, kai kam ne. Bet tie kurie ten nepakliuvo, net neturėjo spręst problemos.
×

F-1.lt pulsas