C. Leclercas prognozuoja daug lenkimų Džidoje (1)

C. Leclercas prognozuoja daug lenkimų Džidoje
logo 2021 Gruodžio 02 d. 21:55, Ferrari

Naujoji trasa Saudo Arabijoje, kurį šį savaitgalį priims pirmą šalies istorijoje „Formulės-1“ GP etapą, formaliai laikoma miesto trasa, bet visai nepanaši į kitas miestų trasas. Ji labai greita, o tai teoriškai turėtų tikti „Mercedes“ komandai. Iš kitos pusės, joje daug greitų posūkių, o ten, jei tikėsime „Red Bull“ konsultantu Helmutu Marko, greitesni turi būti „Red Bull“ pilotai.

Kita vertus, „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas pažymėjo dar vieną labai svarbią Džidos trasos ypatybę: čia daug vietų lenkimams.

Čia daug DRS zonų ir jos labai ilgos, - ketvirtadienio spaudos konferencijoje sakė Leclercas. - Man susidarė įspūdis, kad vos ne trečdalį trasos bus galima važiuoti su atidarytu sparnu. Todėl manau, kad lenkti varžovą čia nebus labai sunku. Bent jau nebus taip sunku, kaip kitose miestų trasose.

Kartu Džida labai sudėtinga vairavimo prasme. Čia gana aukšti greičiai ir tu važiuoji labai arti sienos. Todėl negalima daryti net ir menkiausių klaidų.

Pirmuosius 10 ratų simuliatoriuje man buvo labai sunku išvengti kontaktų su sienomis, bet tai buvo dėl to, kad dar nebuvau įsiminęs trajektorijos, nes čia apie 27 posūkiai. Bet po poros sesijų pasijutau užtikrintai ir pradėjau justi malonumą važiuodamas šia trasa. Taigi, laukiu, kol greičiau galėsiu sėstis prie vairo“.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2022 sezono taškai: 323.5
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 159
Komanda: Ferrari Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 5d126fd | 12/02 22:33 Atsakyti
Greita trasa su sienom salia - turetu buti dideli greiciu skirtumai net tarp vienos komandos pilotu - turi pasitiketi bolidu smarkiai tuose akluose posukiuose
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas