C. Leclercas: Sainzas šiek tiek peržengė liniją (2)

C. Leclercas: Sainzas šiek tiek peržengė liniją
logo Balandžio 20 d. 09:00, Ferrari nuotr.

Pirmasis sezono sprintas Kinijoje pasižymėjo aštria kova. Antroje pusėje ypač įnirtingai kovojo ne kas kitas, o komandos draugai iš „Ferrari“ – Charlesas Leclercas su Carlosu Sainzu.

C. Leclercas po sprinto lenktynių išskyrė, kad jo komandos draugas šiek tiek peržengė liniją. Tiesa, pasakytos mintys nebuvo tokios dramatiškos.

Ar kolega peržengė liniją, monegaskas buvo paklaustas: „Manau, kad taip. Bet, jeigu atvirai, praeityje aš pats esu peržengęs tą liniją.

Kai taip atsitinka, mes dažniausiai pradedame diskutuoti. Tokiu atveju bandome viską suvaldyti, taip jau yra atsitikę praeityje.

Visgi šiandien jis šiek tiek peržengė liniją“, – kalbėjo C. Leclercas.

Carlosas Sainzas sprinto lenktynėse užėmė penktą vietą, o Leclercas tenkinosi ketvirta vieta bei papildomais penkiais taškais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: 42ddf5b | 04/20 12:11 Atsakyti
siaip viskas cia ok. visada jie ant ribos kovojo ir tas yra sveikintina ir smagu, kad komanda leidzia ta kova. kazkas panasaus kaip buvo Rosbergs vs Hamilton. o dabar Saiznas nebeteko darbo Ferrari tai jam isvis ten jokio tikslo lengvai pasiduot.
lolol
IP: ae918c1 | 04/21 08:38 Atsakyti
Tas škurlis todėl ir buvo išspirtas iš komandos, kad su Leclercu kovodavo labiau, nei su priešininkais. O šveplius ar neužaugas išvis praleisdavo be kovos, ar duodavo slipstreamą. Galės dabar metukus pailsėti, o tada baigti karjerą audi.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472