C. Leclercas: šiemet turėsime daugiau sunkumų nei pernai

C. Leclercas: šiemet turėsime daugiau sunkumų nei pernai
logo Liepos 02 d. 21:10, Ferrari

Charlesas Leclercas yra įsitikinęs, kad šių metų sezone jo atstovaujama „Ferrari“ komanda turės daugiau problemų nei praėjusiais metais.

Italų ekipa neišsiskyrė greičiu metų pradžioje Barselonoje vykusių bandymų metu, o jos atstovai neslėpė, kad bolidas nėra pats geriausias. Pastarąjį ketinama atnaujinti tik tuomet, kai komandos atvyks lenktyniauti į Vengriją. Iki tol prieš „Ferrari“ nemenką persvarą gali įgyti pagrindinės jos varžovės „Mercedes“ ir „Red Bull“.

C. Leclercas yra įsitikinęs, kad šių metų sezonas jam ir jo komandos draugui Sebastianui Vetteliui tikrai nebus lengvas.

„Manau, kad šis sezonas mums bus tikrai sunkus. Vis dar yra daug klaustukų. Turime sulaukti pirmųjų kvalifikacinių važiavimų. Bet esu 99 proc. įsitikinęs, kad šiemet turėsime daugiau sunkumų nei pernai“, - sakė C. Leclercas.

„Jau po bandymų buvo aišku, kad nesame toje pozicijoje, kurioje norėtume būti, ypač kalbant apie kvalifikacinį tempą. Vėliau susidūrėme su koronaviruso situacija, visi darbai buvo sustabdyti. Kai grįžome vėl į darbus, išanalizavome visą informaciją ir nusprendėme žengti žingsnį atgal, išsiaiškinti tikrąsias problemas ir tada ieškoti sprendimų. Štai kodėl pasirinkome kitokią kryptį. Todėl pirmuosius atnaujinimus naudosime tik Vengrijoje.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos