C. Leclercas: su M. Verstappenu turėjau kovoti agresyviau nei įprastai

C. Leclercas: su M. Verstappenu turėjau kovoti agresyviau nei įprastai
logo 2019 Liepos 18 d. 01:15, Pirelli

Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas prisipažino, kad po Austrijos GP, Silverstoune vykusiose lenktynėse jis turėjo būti agresyvesnis kovoje su „Red Bull“ atstovu Maxu Verstappenu.

Abu sportininkai „Red Bull Ring“ trasoje kovojo dėl pirmos vietos ir neišvengė kontakto. Po teisėjų sprendimo pergalė atiteko M. Verstappenui.

Silverstoune sportininkai vėl kovojo dėl pozicijos ir neišvengė kontakto. C. Leclerco teigimu, jis prisiminė teisėjų sprendimą Austrijoje, tad buvo agresyvesnis.

„Nieko asmeniško, bet Austrijoje teisėjai nusprendė, kad galime taip lenktyniauti, tad aš buvau nieko prieš vėl taip kovoti su varžovu“, - pasakojo C. Leclercas.

„Taip ir dariau praėjusį savaitgalį, nieko ypatingo. Tiesiog buvau agresyvesnis nei įprastai. Nes pastebėjau, kad pastarosiose keliose lenktynėse F-1 norėjo, kad kovotume kiečiau. Mums patinka tokios kovos. Todėl taip ir kovojau.“

C. Leclercas neslepia, jog jam patiko kova su varžovais Silverstoune.

„Buvo labai sunku. Kvalifikacijoje galime būti stiprūs, bet su tempu lenktynėse dar turime padirbėti. Panašu, kad „Red Bull“ sekasi geriau išnaudoti padangas. Štai kodėl stengiausi kuo ilgiau išlaikyti Maxą už savęs. Bet pilotuojant bolidą jaučiausi labai gerai. Turbūt pirmą kartą nuo debiuto F-1 buvo taip smagu. Tai buvo maloni, kieta kova, bet viskas vyko laikantis taisyklių. Man tikrai patiko.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos