C. Leclercas: sunkmetį reikia padaryti kuo trumpesniu (1)

C. Leclercas: sunkmetį reikia padaryti kuo trumpesniu
logo Spalio 19 d. 14:05, Ferrari

Likus šešiems etapams iki pasaulio čempionato pabaigos „Ferrari“ teužima tik šeštąją vietą Konstruktorių įskaitoje, nors Charlesui Leclercui keletą kartų užlipti ant podiumo - Austrijoje ir Didžiojoje Britanijoje - bet tai pavyko pasiekti greičiau Charleso sėkmės ir meistriškumo dėka, o ne dėl mašinos greičio.

Kartu Leclercas yra linkęs pripažinti, kad artimiausiu metu situacija vargu ar pasikeis.

„Greitai sugrįžti „Ferrari“ į ankstesnį lygį nepavyks, - pareiškė Charlesas interviu „Die Welt“.- Bet mano užduotis yra ta, kad šis periodas bÅ«tų kuo trumpesnis. Suprantama, dabar tenka susitaikyti su tuo, kad aš finišuoju penktas ar šeštas, bet tai - ne tas, ko aš noriu, manęs niekada tai netenkins.

Bet aš džiaugiuosi, kad mes palaipsniui judame į priekį ir aš tam turiu bÅ«ti pasiruošÄ™s. Nors, jei kalbėsime apie greitį, tai prie mÅ«sų mašinos vairo vargu ar 2021 metais galėsime rodyti stebuklus. Bet 2022 metais yra suplanuoti rimtos permainos, vėliau tos kartos mašinos išliks ilgam. Reikia pasistengti kuo geriau pradėti naują fazę, bÅ«ti išties konkurencingais ir atakuoti iš visų jėgų“.

 


Komentarai (1)
RBR
IP: dfc28be | 10/19 14:17 Atsakyti
Na dar vienas Verstapeno zodziais prabilo. Matai ju niekada netenkina, bet vaziuoja ir dar ilgai vaziuos. Formuleje1 reikia atsiminti, kad yra tik vienas laimintis bolidas. Todel jame gali neatsidurti per visa karjera.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas