C. Leclercas užsikrėtė koronavirusu

C. Leclercas užsikrėtė koronavirusu
logo Sausio 14 d. 19:44, Ferrari

Ferrari“ sportininkas tapo penktuoju F-1 pilotu, užsikrėtusiu korona virusu.

Italų ekipa patvirtino, kad sportininkui, kuris yra gana dažnai tikrinamas, vakar atlikto COVID-19 testo rezultatas buvo teigiamas.

„Scuderia Ferrari Mission Winnow“ lenktynininko Charleso Leclerco COVID-19 testo rezultatas buvo teigiamas. Vadovaujantis komandos protokolais, sportininkai yra tikrinami reguliariai. Vakar paaiškėjo, kad paskutinio atlikto testo rezultatas buvo teigiamas“, - rašoma komandos pranešime spaudai.

Anot ekipos, sportininkas jaučia nestiprius simptomus ir izoliuojasi namuose.

Pats sportininkas atskleidė, kad kontaktavo su žmogumi, kuris buvo užsikrėtęs virusu.

„Norėjau jums pranešti, kad mano COVID-19 testo rezultatas buvo teigiamas. Vadovaujantis komandos protokolais, mane tikrina reguliariai. Deja, bet sužinojau, kad turėjau kontaktą su žmogumi, kuris užsikrėtė virusu, tad nedelsiant izoliavausi bei informavau kitus žmones, su kuriais taip pat turėjau kontaktą. Paskutinio atlikto testo rezultatas buvo teigiamas“, - socialiniame tinkle rašė sportininkas.

„Jaučiuosi neblogai. Jaučiu nestiprius simptomus. Vadovaujantis taisyklėmis, liksiu izoliacijoje savo namuose Monake.“

Praėjusiais metais korona virusu užsikrėtė Sergio Perezas, Lance‘as Strollas ir Lewisas Hamiltonas. O praėjusią savaitę apie teigiamą COVID-19 testą pranešė ir „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos