C. Leclercas: visose trijose lenktynėse pasiekėme maksimumą

C. Leclercas: visose trijose lenktynėse pasiekėme maksimumą
logo Kovo 26 d. 14:13, Ferrari nuotr.

„Ferrari“ sportininkas Charlesas Leclercas sako, jog jo atstovaujama komanda jau per pirmąsias penktadienio treniruotes prieš Australijos GP, galėjo pasakyti, jog turi šansų laimėti šį etapą. Galiausiai būtent taip ir nutiko – GP laimėjo Carlosas Sainzas, o pats C. Leclercas liko antras.

Tiesa, dar lenktynių pradžioje dėl stabdžių problemų iš etapo pasitraukė Maxas Verstappenas. Todėl iki šiol diskutuojama ar „Ferrari“ tikrai būtų laimėję, jei čempionas būtų tęsęs lenktynes.

„Tai mums buvo labai svarbus rezultatas. Seniai neturėjome situacijos, kai „Red Bull“ nekontroliuotų situacijos. Žinoma, mes negalime pasakyti, koks būtų buvęs Maxo greitis, tačiau, žinote, jau nuo pirmųjų treniruočių, jautėme, kad „pole“ pozicija ir pergalė yra pasiekiamos. Turėjome labai gerą situaciją su padangomis, taip pat labai gerą tempą. Tai buvo labai džiuginantys ženklai.

Jeigu žiūrėtume bendrai į šį sezoną, „Red Bull“ dar turi pranašumą ir mes dar turime dirbti. Būtent tai darome kaip komanda. Kai turime bent menkiausią galimybę laimėti lenktynes, turime tuo pasinaudoti ir dabar mums pavyko padaryti būtent tai. Carlosas tą padarė, o aš likau antras bei nuvažiavau greičiausią ratą. Taigi, negalėjome surinkti daugiau taškų.

Žvelgiant į pirmąsias trejas lenktynes, visuomet pasiekėme maksimumą pagal savo galimybes. Turime tęsti šį darbą. Darysime tai iki tol, kol mūsų automobilis taps geresniu už „Red Bull“, ypač kai kalbame apie lenktynes“, - kalbėjo C. Leclercas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621