C. Sainzas: 90% lenktynininkų nenugalėtų L. Hamiltono sėdėdami W11

C. Sainzas: 90% lenktynininkų nenugalėtų L. Hamiltono sėdėdami W11
logo 2020 Lapkričio 23 d. 20:00, McLaren F1

Paklaustas, kaip vertina prieš kelias savaites „Red Bull“ piloto M. Verstappeno išsakytą nuomonę  apie tai, kad „90% F-1 lenktynininkų laimėtų, sėdėdami už W11 vairo“„McLaren“ pilotas C. Sainzas atsakė, kad jo buvusio komandos draugo iš „Toro Rosso“ laikų žodžiuose yra tiesos, tačiau jie neatspindi realybės.

„Aš sutinku su Maxu, kad 90% F-1 lenktynininkų laimėtų ir lenktynėse, ir kvalifikacijoje, sėdėdami už W11 vairo, tačiau jeigu pusės iš jų tiesioginis priešininkas būtų pats L. Hamiltonas tame pačiame W11, 90% iš jų nepajėgtų jo įveikti“, - dėstė savo mintis ispanas. 

„Jeigu pašalintume L. Hamiltoną iš čempionato, tokiu atveju visi likę, pasodinti į „Mercedes“ greičiausiai laimėtų prieš savo konkurentus. Tai gana gerai apibūdina tai, kas šiandien vyksta „Formulėje 1“, bet taip pat ir tai, kad L. Hamiltonas yra vienas geriausių lenktynininkų, nepaisant to, kad jis turi geriausią bolidą.“

„Aš labai atidžiai seku ir vertinu tai, kaip L. Hamiltonas susidoroja su spaudimu ir trasoje keliama įtampa. Tai, kaip jis sugeba pasirodyti trečioje kvalifikacijos dalyje, idealiai įveikdamas visus trasos sektorius ir iškovoti „pole“ poziciją, net jei nuo V. Botto jį skiria tik kelios tūkstantosios. Man atrodo, kad L. Hamiltonas yra vienas geriausių visų laikų lenktynininkų. Aš tuo esu įsitikinęs net nebūdamas jo komandos draugu“, - baigdamas pridūrė kitais metais į „Ferrari“ persikeliantis pilotas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794