C. Sainzas: į kvalifikaciją buvome įmesti praktiškai be pasiruošimo (2)

C. Sainzas: į kvalifikaciją buvome įmesti praktiškai be pasiruošimo
logo Balandžio 19 d. 16:00, Ferrari nuotr.

Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas teigia, jog Kinijos GP sprinto lenktynėse teks „tiesiog išgyventi“. Puikiai sezoną pradėjęs ispanas prisipažino, jog kol kas šiame etape nesijaučia gerai.

„Tiek man, tiek Charlesui čia labai sunkiai sekėsi sušildyti padangas. Bendrai nepavyko turėti geros kvalifikacijos pabaigos, o penktą vietą vertinu kaip pakankamai gerą rezultatą. Tai yra labai sudėtinga trasa. Čia reikia įsivažiuoti, o mes praktiškai be jokio pasiruošimo buvome įmesti į kvalifikaciją.

Sprinto lenktynės vyks ryte. Po jų galėsime šiek tiek koreguoti automobilio nustatymus. Iš esmės norėčiau pakeisti kelias vietas, kadangi dabar automobilyje nesijaučiu patogiai. Na, o sprinte reikės tiesiog išgyventi su tuo, ką turime. Bandysime pasiekti maksimalų rezultatą, kokį galima pasiekti startuojant iš penktosios vietos“, - kalbėjo C. Sainzas.

Primename, jog Charlesas Leclercas sprinto lenktynėse startuos iš septintosios pozicijos. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Benas
IP: ec3fb55 | 04/19 16:11 Atsakyti
Kaip ten bebūtų, pilotas Nr. 2 vėl "įpiešė" Ferrari marketingo superstarui LeCharliui 😂
mariusis
IP: 7ad5add | 04/19 21:37 Atsakyti
Aišku visi kiti buvo pasiruošę.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472