C. Sainzas ir M. Verstappenas dėl situacijos bandymuose neslėpė pykčio (5)

C. Sainzas ir M. Verstappenas dėl situacijos bandymuose neslėpė pykčio
logo Vasario 24 d. 13:23, Ferrari nuotr.

Dėl to, jog bolidai užkliudė kanalizacijos dangtį buvo sutrikdytos net dvi iš trijų bandymų Bahreine dienos. Tuo tarpu praėjusio sezono pabaigoje su analogiška problema Las Vegaso GP savaitgalio metu susidūrė „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas.

Po to, kai situacija kartojosi Bahreine, ispanas neslėpė pykčio, jog lenktynių organizatoriai iki šiol nesutvarkė panašių problemų. Be to, jis akcentavo, jog taip ir nebuvo pakeistos taisyklės, o tai reiškia, kad lenktynininkai, užkliuvę už kanalizacijos dangčio ir toliau gaus baudas.

„Panašu, kad taisyklės liko nepasikeitusios. Tokie dalykai ir toliau vyks, o žmonės ir toliau gaus baudas, kurių jie nenusipelnė.

Po to, kas nutiko Las Vegase buvo logiška pakeisti taisykles. Tačiau pas mus ir vėl vyksta tie patys dalykai – komandos negali susitarti viena su kita. Taip nutinka, kad tarp komandų vyksta politiniai dalykai ir panašiai“, - sakė C. Sainzas.

Dėl situacijos su kanalizacijos dangčiais supykęs buvo ir pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas. „Red Bull“ atstovas pabrėžė, kad tokius dalykus reikia griežčiau tikrinti dar prieš automobilių pasirodymą trasoje.

„Tokius dalykus reikia tikrinti kur kas atidžiau. Situacija pasikartoja ne pirmą kartą ir nenorime, kad taip būtų ir ateityje. Nenorime gadinti automobilių, juk turime biudžeto ribas. Tikrai nemalonu, kad nutinka tokie dalykai“, - kalbėjo M. Verstappenas.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Batk
IP: f0ce38d | 02/24 16:00 Atsakyti
del tokiu kvailu klaidu kencia komandos, sirgaliai ir pati f1. Man tai kazkaip nedasyla kaip jie stato trasa uz simtus milijonu ir tokio sudmenkio nesugeba sutvarkyt.
argi sunku supraati
IP: 0c31a62 | 02/24 15:23 Atsakyti
europieciai nesupranta kad tie dangciai palikti tam kad po varzybu toliau arabai siurbtu is ten nafta :) juk ten visur po ju zememis nafta. o jei uzvirins tuos dangcius tai pora tukstanciu bareliu negaus per kelias dienas.
don Pedro
IP: 17f04fe | 02/24 14:45 Atsakyti
tik ne ferarastui kalbėt apie politinius žaidimus
as1
IP: d15d442 | 02/24 21:08 Atsakyti
visų pirma reikia važiuoti trasos ribose. bahreine dangtis užkliūdytas buvo už trasos ribų
Black_Death
IP: f68fcea | 02/24 16:42 Atsakyti
Batk
02/24 16:00

del tokiu kvailu klaidu kencia komandos, sirgaliai ir pati f1. Man tai... skaityti daugiau

Kalbi tarsi pats savo sklype užmūrytum naftos grežinį.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983