C. Sainzas: Leclercas – geras orientyras man

C. Sainzas: Leclercas – geras orientyras man
logo Sausio 19 d. 09:22, Ferrari

Carlosas Sainzas jau pradėjo darbą „Ferrari“ ir iš karto pripažino, kad dėl patirties stokos jam bus sunku sezono pradžioje.

Carlosas Sainzas: „Su nekantrumu laukiu kovų su Leclercu, jis yra vienas iš geriausių pasaulio čempionato lenktynininkų. Charlesas neblogai važiavo praėjusį sezoną, pažįstą komandą ir bolidą – jis dabar yra puikios formos. Jis – jaunas, bet jau labai patyręs – mano varžovu bus vienas iš greičiausių pilotų visame „Formulės-1“ peletone. Tai puikus orientyras man.

Sezono pradžia man bus sudėtinga, kadangi aš visai nepažįstu mašinos. Šiemet bus labai trumpi žiemos bandymai – aš turėsiu tik pusantros dienos prie vairo pasirengti naujajam sezonui. Pirmoje metų pusėje, ypač pirmuose etapuose, man reikės daug ką padaryti: susipažinti su komandos nariais ir priprasti prie „Ferrari“ bolido. Bet aš džiaugiuosi, kad galėsiu orientuotis į stiprų partnerį – pažiÅ«rėsime, kaip greitai galėsiu įeiti į ritmą ir padėti komandai progresuoti.

Mes turėjome puikius santykius su Lando Norrisu. Mes iš karto pradėjome sutarti ir šiuos savo santykius sugebėjome perkelti į dvikovas trasoje. Mes varžėmės, bet gerbėme vienas kitą. Man atrodo, kad tokie santykiai tarp lenktynininkų padeda komandai judėti į priekį – „McLaren“ pernai užėmė trečią vietą Konstruktorių įskaitoje. Mes vienas kitą tarsi „stÅ«mėme“  trasoje ir taip komandai uždirbome daug taškų.

Aš noriu lygiai to paties ir „Ferrari“. Aš visada stengdavausi išlaikyti gerus santykius su komandos draugu ir nelaukiu problemų. Manau, kad ir su Charlesu gerai sutarsime ir tai bus ne vienerius metus“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos