C. Sainzas: lenktynininkui reikia laiko adaptuotis komandoje (1)

C. Sainzas: lenktynininkui reikia laiko adaptuotis komandoje
logo 2019 Rugpjūčio 22 d. 12:21, McLaren F1

Per penkerius metus, praleistus „Formulėje-1“, Carlosas Sainzas lenktyniavo už „Toro Rosso“, „Renault“ bei „McLaren“, todėl kaip niekas kitas žino, ką lenktynininkui reiškia komandos pakeitimas. Remdamasis savo nedidele patirtimi, jaunasis ispanas papasakojo, kad visuomet būna nepaprasta adaptuotis naujame kolektyve.

Carlosas Sainzas: Komandų mašinos skiriasi kur kas daugiau, nei sirgaliai galvoja. Lenktynininkui reikia laiko, kad jis išsiaiškintų vienokios ar kitokios technikos paslaptis. Žmonės nevertina, kiek greičiau gali važiuoti pilotas, kuris vienoje komandoje yra ilgiau nei metai.

Kiekvienam lenktynininkui prireikia keleto lenktynių, kad jis adaptuotųsi prie komandos ir mašinos. Šiais metais mes tai matėme Danielio Ricciardo pavyzdžiui, Pierre‘o Gasly pavyzdžiui, bet kuriuo kitu pavyzdžiu, kas pakeitė komandą. Komandos labai skiriasi – skirtumas yra kur kas didesnis, nei galima pagalvoti. Būtent todėl mes matome, kad bet kuriam pilotui reikia laiko adaptacijai.

Pažiūrėkite į Sergio Perezą iš „Racing Point“, Maxą Verstappeną iš „Red Bull“ ir Lewisą Hamiltoną iš „Mercedes“. Jie daug metų lenktyniauja vienoje komandoje ir todėl puikiai žino, kaip iš mašinos išspausti viską, kas įmanoma. Ir aš pats gerai lenktyniavau „Toro Rosso“ ekipoje 2016 ir 2017 metais vien todėl, kad gerai žinojau bolido ypatumus ir supratau, kaip iš jo išspausti maksimumą“.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 22:01
Perezas ir Hulkenbergas manau daugiausiai kartu yra keite ekipas F-1'e.
×