C. Sainzas: man norėtųsi kuo ilgiau varžytis su Alonso (1)

C. Sainzas: man norėtųsi kuo ilgiau varžytis su Alonso
logo 2018 Rugpjūčio 07 d. 16:29, Renault Sports

Ne visiškai aišku, kokią prasme „Renault“ kontraktas su Danieliu Ricciardo tapo siurprizu Carlosus Sainzui, bet bet kokiu atveju, ispanui tenka ieškoti vietos kitoje komandoje. Juo domisi „McLaren“, bet konkretika atsiras tik po to, kai Fernando Alonso paskelbs apie savo planus ateičiai. O kol kas Sainzui teks praleisti devynerias lenktynės prancūzų koncerno komandoje ir daryti tai reikia taip, kad būsimiems darbdaviams sudarytų gerą įspūdį – kas jie bebūtų, kad lenktynės jam būtų kur kas kokybiškesnėmis.

Jei Alonso iš tiesų žada užbaigti karjerą „Formulėje-1“, tai visai tikėtina, kad jis savo jaunajam tėvynainiui turėtų duoti geras rekomendacijas, kad vieta atitektų būtent Sainzui. Carlosas neslepia, kad savo laiku dukart pasaulio čempionas jam jau padėjo.

„Fernando aktyviai mane palakė dar iki to, kol aš atėjau į „Formulę-1“, - pasakojo Carlosas. – Jis reklamavo mane, bendraudamas su žurnalistais: „Atkreipkite dėmesį į šį jaunuolį vardu Carlosas. Jis labai talentingas ir greitais“. Už tai aš jam amžinai būsiu dėkingas.

Žinoma, dabar tarp mūsų ne tokie šilti santykiai, kadangi trasoje mes vis tik esame varžovais. Bet už kokpito ribų mūsų santykiai išlieka geri. Aš pasakyčiau, kad tarp lenktynininkų jis yra vienintelis mano draugas.

Jei Fernando užbaigs karjerą „Formulėje-1“, tai Ispanijai bus bloga žinia. Alonso – unikalus sportininkas, jo vaidmenį galima sulyginti su tuo, kokį Vokietijoje turėjo Michaelis Schumacheris. Jis yra pirmasis ispanų pasaulio čempionas, pakeisti jį bus labai sunku. Man norėtųsi su juo rungtyniauti kuo ilgiau. Kiekvienos lenktynės su jo dalyvavimu kažko moko, net jei mes kovojame dėl 7 vietos. Jei man pavyksta jį aplenkti, jausmas toks, tarsi aš būčiau laimėjęs lenktynes. Kadangi aš žinau, kad kovoju su geriausiais iš geriausių“.

Kalbėdamas apie savo karjeros perspektyvas, Carlosas Sainzas pabrėžė tik  vieną: „Ko kas aš lieku „Renault“ lenktynininku, bet jei „Red Bull“ paprašys manęs sugrįžti, tai situacija, žinoma, pasikeis. Aš daug kuo skolingas „Red Bull“ ir mus sieja tarpusavio pagarba. Mano santykiai su Helmutu Marko yra puikūs. Būtent jo dėka aš lenktyniauju „Formulėje-1“.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2018 Rugpjūčio 09 d. 21:03
Tikrai nesinoretu, kad Sainzas paliktu F-1 ir pereitu kur nors kitur, vien todel, kad niekas nenorejo su juo pasirasyti sutarti. Manau vienaip, ar kitaip sis pilotas dar bus F-1'e ir kitamet.
×

F-1.lt pulsas