C. Sainzas: „McLaren“ komandoje esu be galo laimingas

C. Sainzas: „McLaren“ komandoje esu be galo laimingas
logo Vasario 15 d. 16:24, McLaren F1

Praėjusį sezoną „McLaren“ komandoje debiutavęs Carlosas Sainzas pasirodė itin sėkmingai ir asmeninėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą.

Tiek ispanas, tiek jo komandos draugas Lando Norrisas „McLaren“ garbę gins ir šiais metais, tačiau C. Sainzas pripažįsta, kad jau pradėjo derybas su ekipa dėl ilgalaikio bendradarbiavimo.

„Nėra paslaptis, kad „McLaren“ komandoje aš esu be galo laimingas. Užkulisiuose nuolat vyksta įvairiausi dalykai ir mes jau pradėjome kalbas dėl naujos sutarties. Žinoma, dabar yra tik vasaris, todėl itin skubėti tikrai nereikia.

Vis tik nesiruošiu slėpti, jog esu čia be galo laimingas. Tikiu šiuo projektu ir tuo, kaip jis tobulėja“, - kalbėjo C. Sainzas.

Komandos vadovas Andreasas Seidlas taip pat pripažino, kad yra patenkintas savo pilotų duetu ir kol kas negalvoja apie galimus pasikeitimus.

„Žinoma, kad tokius klausimus norime išspręsti kuo greičiau, nes tai komandai suteikia stabilumo. Vis tik nenorime priimti skubotų sprendimų. Šiuo metu esame patenkinti savo pilotais ir laukiame artėjančio sezono“, - dėstė A. Seidlas.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas