C. Sainzas nenori vairuoti istorinių mašinų (6)

C. Sainzas nenori vairuoti istorinių mašinų
logo Rugpjūčio 13 d. 11:04, Ferrari

„Formulės-1“ lenktynininkai kartais atsisėda prie senų istorinių lenktyninių automobilių vairo, dažniausiai tai atsitinka GP etapų rėmuose vykstančių demonstracinių važiavimų metu. Pavyzdžiui, šiemet prieš Didžiosios Britanijos GP Sebastianas Vettelis vairavo čempionišką automobilį „Williams FW14B“, su kuriuo 1992 metais lenktyniavo Nigelas Mansellas, o Charlesas Leclercas Monako trasoje ne tik važiavo su Niki Laudos „Ferrari 312 B3“, bet ir pateko į avariją, nes automobilyje sugedo stabdžiai.

Tuo tarpu Leclerco partneris Carlosas Sainzas mano, kad neverta be reikalo rizikuoti pilotuojant senų laikų techniką ir tame nėra jokios prasmės.

„Turėjau galimybę išbandyti seną „Ferrari“. Tai leidžia suprasti tai, kokia buvo „Formulė-1“ praeityje, - kalbėjo C. Sainzas. - Bet mane apniko abejonės: kam reikia rizikuoti? Kokia yra tokių pasivažinėjimų prasmė? Dabar – pats sezono įkarštis ir „Ferrari“ dar turi šansą pakovoti dėl pergalės čempionate – tai kam rizikuoti? Juk negalima atmesti, kad nepasikartos situacija, su kuria Charlesas atsidūrė Monake.

Iš kitos pusės, kada tu dar turėsi galimybę pavairuoti tokią istorinę techniką? Žodžiu, kiekvieną kartą, kai sėdžiu prie istorinio automobilio vairo, man iškylą panašių minčių. Mat kai aš sėduosi prie vairo, tai būtinai atakuosiu. Nesuprantu, kam tada apskritai važiuoti su lenktyniniais automobiliais, jei vairuoji viena ranka atsipalaidavęs ir iškišęs alkūnę iš kokpito.

Aš moku tik taip dirbti su sportiniais automobiliais, kai tu tikrai jauti jo potencialą, o tą galima padaryti tik atakuojant. O tada didelė rizika ir sulaukti įvairiausių nemalonumų“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 439
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2022 sezono taškai: 202
Komanda: Ferrari Amžius: 28 m.
Plačiau


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: 724cb73 | 08/14 12:06 Atsakyti
Q
08/13 21:14

Ne jum suprast. Čia atsakymas dviem žemiau. Kiek patys sportinių auto vairave?

Ar yra skirtumas nuo pavairavimo skaiciaus? Jeigu taip, tai tada siu laiku vienas geriausiu driveriu yra Benediktas 😁
eustachijus
IP: bf69771 | 08/14 11:26 Atsakyti
Bijo net šou prasivažiuoti. O vietiniai kalbėjo,kad ir palenktyniautų be problemų šių laikų pilotai
el Loxas
IP: 5f156cc | 08/14 05:57 Atsakyti
Q
08/13 21:14

Ne jum suprast. Čia atsakymas dviem žemiau. Kiek patys sportinių auto vairave?

pats irgi neatrodo, kad daug suprastum.
Demonstraciniai važiavimai - tai šou dėl rėmėjų. Kas yra rėmėjai? taip, tai tie, kurie pinigus moka. Nenori daryt kažko tiems, kurie moka pinigus? pasitrauk!! Eilė didelė laukia, kad į tą vietą papult.
Q
IP: 003b18b | 08/13 21:14 Atsakyti
Ne jum suprast. Čia atsakymas dviem žemiau. Kiek patys sportinių auto vairave?
Black_Death
IP: 724cb73 | 08/13 19:50 Atsakyti
Prabudo čempioniškas charakteris. Dabar tai bus...
Batka
IP: 882ddc6 | 08/13 11:46 Atsakyti
Nu jau karlosai … kas cia per bobizmai … siuolaikiniai bolidai genda kuo puikiausiai, o kai atlieki demonstracinius vaziabimus niekas nepraso gerinti ratu laiku … cia kazkokia is konteksto isimta nesamone arba karlosas jau visai peza …
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas