C. Sainzas: netikiu nė vienu „Mercedes“ žodžiu (5)

C. Sainzas: netikiu nė vienu „Mercedes“ žodžiu
logo Kovo 17 d. 15:48, Ferrari

Artėjantį sezoną „Ferrari“ komandoje debiutuosiantis Carlosas Sainzas su nekantrumu laukia pirmųjų lenktynių Bahreine.

Ispanas, bendraudamas su „Mundo Deportivo“, teigė, kad ikisezoninių bandymų metu iš „Ferrari“ bolido sulaukė to, ko ir tikėjosi.

„Daugiau ar mažiau bolidas bandymų metu veikė taip, kaip ir tikėjomės. Esame patenkinti pirmąja patirtimi. Džiugu, kad tai, ką matėme simuliatoriuje, persiteikė ir trasoje“, – kalbėjo C. Sainzas.

Naujasis „Ferrari“ pilotas taip pat apžvelgė savo varžovų perspektyvas bei teigė, kad netiki „Mercedes“ teiginiais apie atsilikimą nuo oponentų.

„Akivaizdu, kad „Red Bull“ atrodo itin solidžiai, „McLaren“ taip pat kovos rikiuotės priekyje, kadangi mažesnis variklis leidžia pagerinti tam tikras aerodinamines savybes. „McLaren“ tikrai žengs žingsnį į priekį. Neblogai atrodo ir „Alpine“ komanda.

Netikiu nė vienu „Mercedes“ žodžiu. Kol kas per anksti kalbėti apie akivaizdų atsilikimą nuo varžovų“, – pridėjo ispanas.


Komentarai (5)
RSFerrari
IP: 3a15aff | 03/18 07:50 Atsakyti
Niekas netiki.
Loliukas
IP: 46ec685 | 03/18 07:12 Atsakyti
Škurlis turbūt vienintelis žmogus pasaulyje kvailai atrodantis su raudona fermerių apranga. Nors gal jis visada kvailai atrodo, nes mėgsta drabstytis įvairiais pareiškimais.
buldozeris
IP: 5656c6e | 03/17 23:49 Atsakyti
Sainzas žino kad šiemet McLaren bus pirmam trejete. Ir aš tuo net neabejoju, ypač bus akivaizdu per pirmus du etapus . Jei kas statot lažybose tai pats laikas dabar statyti Bachreino GP ant McLaren pilotų sėkmės.
Yuzefas
IP: af1347c | 03/17 19:48 Atsakyti
Stopūdovai muilina akis Mersai. Reik pasikūdint
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas