C. Sainzas: niekas neatsisakytų lenktyniauti „Ferrari“ (3)

C. Sainzas: niekas neatsisakytų lenktyniauti „Ferrari“
logo Sausio 10 d. 11:00, Ferrari

Ispanų pilotas Carlosas Sainzas yra įsitikinęs, kad pernai pasirašydamas kontraktą su „Ferrai“ komanda, jis pasirinko teisingai.

Nuo 2021 m. Carlosas tapo „Ferrari“ lenktynininku. Pernai jam dažnai užduodavo klausimus apie tokį jo sprendimą, mat „McLaren“, kurios sudėtyje važiavo ispanas, buvo gerokai stipresnė ekipa nei „Ferrari“.

Tuo tarpu Sainzas visuomet tvirtino, kad nesigaili dėl tokio sprendimo. Dabar lenktynininkas kalba, kad sprendimas pereiti buvo priimtas dar kovo mėnesį, gerokai iki sezono starto, o 2019-tais „Ferrari“ važiavo kur kas geriau nei „McLaren“.

„Jei jūs man šį klausimą būtumėt uždavę 2007 m., kai šios dvi komandos kovojo dėl čempiono titulo, atsakyti būtų buvę kur kas sunkiau, - kalbėjo C. Sainzas laikraščiui AS. – Bet 2020 m. kovą situacija buvo visai kitokia, juk „Ferrari“ buvo laimėjus tris etapus prieš tai buvusiame sezone. „McLaren“ buvo vystymosi stadijoje ir iki šiol joje yra. Kai komanda laimi lenktynes, iškovoja „pole“ pozicijas ir podiumus, be to, yra vadinama legendiniu „Ferrari“ vardu – serviso juostoje nė vienas iš sportininkų nebūtų pasielgęs kitaip.

Prie viso mano susižavėjimo „McLaren“, gana sėkminga komanda istorijoje, kai į tavo duris beldžiasi „Ferrari“, tuo niekas neabejoja“.

Sainzui žurnalistai priminė, kad, pavyzdžiui, Fernando Alonso ir Sebastianas Vettelis išėjo iš „Ferrari“ be jokių titulų. Tačiau Carlosas nemano, kad jie neturėjo laimėjimų Skuderijos sudėtyje.

„Jie išėjo su daugeliu pergalių ir podiumų. Jei jūs tai vadinate išėjimu tuščiomis rankomis... Aš kol kas per visą karjerą turiu tik du podiumus.

Ar jie išėjo be titulų? Taip. Bet taip kiekvienais metais tai atsitinka su 19 lenktynininkų. Kasmet 19 sportininkų lieka tuščiomis rankomis. Bet iš „Ferrari“ tuščiomis kišenėmis niekas neišeina...“


Komentarai (3)
Life
IP: 5802629 | 01/11 03:13 Atsakyti
Hamis ir Maxas atsisakė.
Zore
IP: eb726f6 | 01/10 17:12 Atsakyti
Auksiniai žodžiai: "Ar jie išėjo be titulų? Taip. Bet taip kiekvienais metais tai atsitinka su 19 lenktynininkų. Kasmet 19 sportininkų lieka tuščiomis rankomimis"
maxpower
IP: dff2c72 | 01/10 11:25 Atsakyti
Dar ir kaip ne tuščiomis išėjo. Su pilnomis kišenėmis pinigų
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas