C. Sainzas nusivylęs, kad lenktynių režisierius pražiopsojo veiksmą paskutiniuose ratuose (6)

C. Sainzas nusivylęs, kad lenktynių režisierius pražiopsojo veiksmą paskutiniuose ratuose
logo 2019 Gruodžio 01 d. 20:01, McLaren F1

McLaren“ pilotas Carlosas Sainzas liko nusivylęs, kad žiūrovai nepamatė kaip lenktynių pabaigoje jis aplenkė Nico Hulkenbergą ir iškovojo šeštą vietą čempionate.

Ispanas varžybų pabaigoje aplenkė „Renault“ pilotą, finišavo pirmame dešimtuke ir iškovojęs vieną tašką kovoje dėl šeštos vietos čempionate įveikė „Toro Rosso“ atstovą Pierre‘ą Gasly.

C. Sainzas tapo pirmuoju sportininku nuo 2015 m., kuris neatstovaudamas vienai iš trijų stipriausių komandų, sugebėjo sezone užbaigti pirmame šešetuke.

„Per daug apie tai nekalbėsiu. Visi šį savaitgalį kalbėjo apie kovą dėl šeštos vietos čempionate. Viskas išsisprendė paskutiniame rate ir jie to neparodė per TV“, - kalbėjo C. Sainzas.

„Keista, jog visi visą savaitgalį apie tai kalba, bet galų gale niekas nesivargina to parodyti per TV.“

Anot ispano, jo bandymas lenkti N. Hulkenbergą buvo paskutinė galimybė pakilti pozicija aukštyn ir iškovoti vieną itin svarbų tašką.

„Priartėjau prie Nico gana arti atvažiuojant į devintąjį posūkį. Bet nusprendžiau jo nelenkti. Nusprendžiau tai padaryti 11-ame posūkyje, bet iš dešimtojo posūkio išvažiavau ne taip, kaip norėjau. Tad skirtumas tarp mūsų truputi padidėjo. Pamačiau nedidelį tarpą ir nusprendžiau lenkti. Pagalvojau: „Jei tai suveikė su Perezu, suveiks ir su Nico“. Ir man pavyko jį aplenkti.“

„Neįtikėtina, jog dėl pozicijos čempionate teko taip kovoti paskutinėse lenktynėse, paskutiniame rate ir paskutiniame posūkyje, kuriame buvo reali galimybė aplenkti varžovą.“


Komentarai (6)
kart
| 12/01 21:39 Atsakyti
Užtai parodė beveik visus Botto lenkimus, kai lenkė Alfa, Racing Point, Haas. Prie to dar pridėjo emocingą komentavimą, kaip šauniai jis juos lenkė :)))
YZF
| 12/01 20:49 Atsakyti
deivec
| 12/01 20:16 Atsakyti
neparode ne tik jo.
annizizi
| 12/01 21:05 Atsakyti
Neparodė ir kai iš boksų išvažiavo ir lenkinėjosi su Renault pilotais.
a9
| 12/01 22:07 Atsakyti
Dar kartą pasiūlysiu - naudokite live timing, tada nepražiopsosite svarbių įvykių trasoje, nes režisieriai kartais būna žiopliai. Per pilną (mokamą) live timing matysite kas kur yra trasoje, kada kas ką vejasi, kada ir kur atlieka lenkimą, kada pitina ir kur išvažiuoja po pitų, kas kokiom padangoms važiuoja ir t.t. Nemokamoje live timing lentelėje nei pusė to nėra, bet ir jos užtenka, kad nepražiosotum jokių pasikeitimų lenktynių metu. TV ekrane rodomoje lentelėje informacijos nepakanka, kad sekti visus įvykius trasoje.
Klepsidra
| 12/01 23:23 Atsakyti
live timingas gerai, bet vaizdo neperteikia
×

TOP naujienos