C. Sainzas: puiki sezono pabaiga

C. Sainzas: puiki sezono pabaiga
logo 2021 Gruodžio 12 d. 17:58, Ferrari

Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas Abu Dabyje finišavo trečias ir ketvirtą kartą šiame sezone užlipo ant podiumo. Šis rezultatas leido „Ferrari“ pilotui užimti 5 vietą asmeninėje įskaitoje, o tai yra jo geriausias rezultatas karjeroje.

Carlosas Sainzas: Nesitikėjau, kad čia užlipsiu ant podiumo. Mums pasisekė su saugos automobilio išvažiavimu – atsidÅ«rėme reikiamu laiku reikiamoje vietoje, turėjome labai gerą tempą. Finišas ant podiumo – puiki nuostabaus sezono man ir „Ferrari“ komandai pabaiga. Užėmiau galutinę 5 vietą asmeninėje įskaitoje ir atidaviau visas jėgas.

Lenktynėse važiavau gana stipriai. Dar kvalifikacijoje pavyko puikus ratas, o lenktynėse bolidas irgi buvo greitas. Turėjau gerą tempą varžybų pradžioje, po to – irgi gerą tempą su kietosiomis padangomis. Saugos automobilis lenktynių pabaigoje privertė kiek pasijaudinti, bet mes su tuo susitvarkėme.

Nesvarbu, kas šiandien tapo čempionu, abu jie buvo nusipelnę titulo. Maxas ir Lewisas šiuo metu yra karjeros viršÅ«nėje ir jie surengė puikų šou sirgaliams. Sveikinu abu, bet visų pirma – Maxą. Nuostabi pergalė. Džiaugiuosi dėl jo, nes mes buvome vienos komandos partneriais debiutiniame sezone „Toro Rosso“ sudėtyje. Malonu matyti, kad jis laimėjo titulą, tai yra geras ženklas ir man“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2023 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 28 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392