C. Sainzo pasirodymą Bahreine nutraukė stabdžių gedimas (2)

C. Sainzo pasirodymą Bahreine nutraukė stabdžių gedimas
logo 2020 Lapkričio 28 d. 20:54, McLaren F1

Carlosas Sainzas neslėpė nusivylimo, kad dėl technikos gedimo jam nepavyko Bahreine vykusioje F-1 kvalifikacijoje patekti tarp dešimties greičiausių.

Ispanas , antroje važiavimų dalyje, nesuvaldė bolido ir apsisuko trasoje atvažiuodamas į pirmąjį posūkį. Dėl šio incidento kvalifikaciniai važiavimai laikinai buvo sustabdyti. Nė vieno rato taip ir neįveikęs C. Sainzas baigė savo pasirodymą ir liko tik penkioliktas.

„Mes susidūrėme su galinių stabdžių problema, bandome išsiaiškinti kas iš tikrųjų nutiko. Jei ir buvo viena diena, kuomet mes negalėjome suklysti, tai buvo būtent ši“, - sakė C. Sainzas.

„Į antrą važiavimų dalį patekome panaudoję tik vieną padangų komplektą. Bolide jaučiausi gerai, bet tada susidūrėme su technikos gedimu. Tai stipriai apsunkins mūsų lenktynes, nes turėsime startuoti iš labai toli. Neturėsime ir vidutinio kietumo padangų komplekto, kurio norėjome sekmadienio varžyboms.“

„Lenktynėse turėsime pasistengti atsigriebti. Bet tai padaryti bus labai sunku, nes visi iš pirmojo dešimtuko startuos su vidutinio kietumo padangomis, tad mes neturėsime pranašumo, net jei ir būtų suteikta galimybė mums pasirinkti padangas. Išsiaiškinsime kas šiandien nutiko ir rytojui pasistengsime parinkti geriausią taktiką. Lenktynėse bandysime sumažinti patirtą žalą ir išnaudoti bet kokią pasitaikiusią galimybę.“


Komentarai (2)
CBRV
IP: e3b3085 | 11/29 00:34 Atsakyti
ddt
11/29 00:03

"rytojuj"?

vakar, poryt, uzporyt:)... jiems pe iks :)
ddt
IP: 21ec4ad | 11/29 00:03 Atsakyti
"rytojuj"?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas