C. Williams: daugiau nežiūriu „Formulės-1“

C. Williams: daugiau nežiūriu „Formulės-1“
logo 2023 Liepos 15 d. 15:55, Williams

Claire Williams, kuri anksčiau yra užėmusi „Williams“ komandos vadovo pavaduotojos postą, praktiškai dingo iš viešosios erdvės po to, kai jos tėvo Frenko Williamso įkurta „Formulės-1“ komanda 2020 metais buvo parduota amerikiečių investiciniam fondui „Dorilton Capital“ .

Claire nustojo lankytis lenktynėse, niekas jos nematė verslo klube, o jos pavardė tik kelis kartus nuskambėjo teisiniame bylinėjimesi tarp „Williams“ ir „ROKiT“ kompanijos – buvusio F-1 komandos rėmėjo arba kai kuriais labiau malonesniais atvejais, tiesiogiai nesusijusiais su automobilių sportu.

„Aš daugiau nežiūriu „Formulės-1“, - prisipažino C. Williams leidiniui „The Sun“. - Tai buvo vienareikšmiškas mano sprendimas, kadangi aš iki šio dar neatsigaunu nuo tėvo reikalų. Išsiskyrimas su mano komanda paliko didelį tuštumos jausmą. Mes nenorėjome parduoti komandos, bet atsidūrėme labai sunkioje gyvenimiškoje situacijoje, kai privalėjome komandą parduoti.

Dabar aš nuolat sugrįžtu prie minties, kad greitai vėl pradėsiu žiūrėti lenktynes. Man iki šiol labai skaudu matyti, kaip mano komandą valdo kiti žmonės, ekipą, kuri buvo mūsų šeimos turtas ir viso gyvenimo verslas“.

Nuo šio pavasario „Williams“ vadovauja patyrės Anglijos specialistas Jamesas Vowlesas, buvęs „Mercedes“ strategijos direktorius ir jau dabar matomi pirmieji pažangos požymiai – Alexas Albonas lygiomis kovoja su stipresnių komandų pilotais ir uždirbinėja taškus. Verta priminti, kad Silverstoune Albonas aplenkė abu „Ferrari“ lenktynininkus.

Claire žodžiais, jei jos tėvas būtų gyvas, (seras Frenkas mirė 2021 m. lapkritį), tai jis palaimintų Vowleso paskyrimą: „Malonu, kad „Williams“ iki šiol išlieka „Formulėje-1“. Dabar komandai vadovauja Jamesas ir panašu, kad jis ją veda teisinga kryptimi.

Kai man pasakė, kad komandai vadovaus Vowlesas, aš pagalvojau, tai tai yra geneali idėja. Tai puikus pasirinkimas. Ir tikiu, kad ir mano tėvas būtų patenkintas dėl šio paskyrimo“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821