C. Williams įvertino situaciją komandoje (5)

C. Williams įvertino situaciją komandoje
logo 2019 Vasario 20 d. 21:52, Williams

Naujoji „Williams“ mašina į trasą bandymuose Barselonoje išvažiavo tik trečiadienį ir tai tik antroje dienos pusėje, todėl Katalonijos trasos serviso zonoje pasklido daug gandų apie tai, kad „Williams“ ekipos reikalai iš tiesų yra labai prasti.

Logiška būtų pasakyti, kad atsakomybė dėl to, kad FW42 nebuvo paruošta bandymams laiku, tenka komandos technikos direktoriui Paddy Lowe‘ui. Paskutiniu momentu šiandien buvo atšauktas ir P. Lowe susitikimas su spauda, o tai pakurstė dar daugiau gandų.

„Williams“ vadovo pavaduotoja Claire Williams taip paaiškino įvykius: „Spaudoje yra daug spekuliacijų apie situaciją su Paddy. Bet aš nekreipiu į tai dėmesio ir kartu su komanda šiuo metu esu susikoncentravusi ties tuo, kad mašina įgytų kuo geresnę darbinę būklę ir mes nesiruošiame ieškoti kaltų.

Tikėtina, kad Paddy šiuo metu visą savo energiją skiria tam, kad FW42 būtų išties geros būklės, kiek tai yra įmanoma ir aš atsiprašau už tai, kad šiandien jis nebendravo su žurnalistais. Manau, kad jis tai padarys vėliau.

Pasakyti, kad keletas paskutinių dienų buvo sunkios – tai nepasakyti nieko. FW42 gimė kančiose, tai įvyko dėl visos aibės priežasčių, bet svarbiausia – šiandien mašina jau dirbo trasoje.

Nenorėčiau gilintis į smulkmenas, mes žinome, kodėl taip atsitiko, bet nekalbėsime apie tai viešai iki to laiko, kol visko neišanalizuosime patys. Reikia garantuoti, jog ateityje to neįvyktų. Beje, aš nesiruošiu ieškoti pasiteisinimų, juk visi suspėjo laiku, išskyrus mus“.

Komentarai (5)


tribeca
| 2019 Vasario 22 d. 08:27
Tris metus is eiles dirbti prie automobilio naujinimo ir tris metus is eiles ji padaryti letesni nei pernyksti, is trecio pagal greiti Symondso kurinio padaryti leciausia be jokios konkurencijos rikiuoteje ir vis dar buti komandos nariu, Paddy virtuozas lovoje.
vaideriuks
| 2019 Vasario 21 d. 17:48
Vienintelis logiškai paaiškinimas dalykas ką Paddy Lowe veikia komandoje, tai jis gerai barškina Claire. Su jo atėjimu į Williams, komanda žemyn ritasi kosminiu greičiu. Vienintelis būdas kažką pakeisti, tai mest juos abu lauk, bet negi Frankas atleis savo dukrą...
deivec
| 2019 Vasario 21 d. 11:36
Yra tie telefonai, tik ne visiems jie tinkantys...pradziai pristate Indijos rinkai berods...tai biudzetiniai telefonai su wifi pokalbiais ar kazkas tokio...
ir tariasi Rok IT
Nywian
| 2019 Vasario 21 d. 11:13
neonai, jei mokėtum google naudotis, rastum ne tik "ROKiT", kuri nepagamino telefono, bet ir ROKiT Global grupę, kuri sėkmingai vykdo veiklą kitose srityse. Jau nekalbant apie įkūrėjus (aišku turtas vertinamas milijardais), kuriems priklauso/ė ne viena didesnė įmonė (tekilos gamybos, padangų, energetikos įmonės). Beje "ROKiT" taip pat yra Houston Rockets (NBA) rėmėja, tai negi Williams ir Houston Rockets nežino su kuo prasideda, o lietuvių "komentatorius" - žino viską, koks šūdas tas rėmėjas? :D
neonas
| 2019 Vasario 20 d. 23:43
Pagrindine remeja Rokit dar nepagamino nei vieno telefono, tai is ko gali pasidaryti bolidas??? :)
×

F-1.lt pulsas