C. Williams: R. Kubica yra tikras komandinis žaidėjas (4)

C. Williams: R. Kubica yra tikras komandinis žaidėjas
logo 2018 Kovo 09 d. 19:01, Williams / LAT Images

Finalinę bandymų Barselonoje dieną  „Williams“ pakeitė pilotų darbo grafiką: vietoje  Roberto Kubicos prie vairo atsisėdo Sergejus Sirotkinas. Rusas turėjo atidirbti pusę dienos ir po to užleisti vietą Lance Strollui. Komandos vadovo pavaduotoja Claire Williams pažymėjo kad Kubica pats pasiūlė tokį variantą.

Claire Williams: Roberto Kubicos patirtis ir branda labai padeda komandai, ypač tai, kas susiję su darbu su inžinieriais ir mašinos tobulinimą. Pavyzdžiui, buvo numatoma, kad šiandien Robertas sės prie vairo rytinėje sesijoje, bet turint galvoje tai, kiek laiko mes praleidome trasoje vakar ir šią savaitę apskritai, lenkas pasakė, kad geriau duoti galimybę padirbėti dviem pagrindinės sudėties pilotams.

Tai buvo jo idėja. Tai įrodo, kad Robertas yra tikras komandinis žaidėjas. Mums labai pasisekė, kad jis  bendradarbiauja su mūsų komanda“.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mendoza69
| 03/11 09:14 Atsakyti
Jei rusas bus didesinis grybas nei strolas, tai Kubica viena isju tikrai pakeis.
astralas
| 03/09 23:00 Atsakyti
+10
AF1
| 03/09 22:29 Atsakyti
A85 logo rėmėjas
| 03/09 20:31 Atsakyti
Aš turiu tokią teoriją, kad Sirotkinas „apsinuodys“ maistu prieš Vengrijos ar Vokietijos GP, kaip tik likus pakankamai laiko padaryt pranešimą apie RK pasitelkimą, o lenkam padaryt Polish GP vienam iš minėtų GP. Bent Williams vietoj tikrai taip padaryčiau, nes media dėmesio gautų tiek, kiek abu pilotai, tikriausiai negaus per visus metus kartu sudėjus. Čia mano spekuliacijos, tai nemuškit prašau :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas