C. Williams: su didesniu biudžetu nebūtume išsprendę 2018 m. bolido problemų (2)

C. Williams: su didesniu biudžetu nebūtume išsprendę 2018 m. bolido problemų
logo 2018 Gruodžio 26 d. 13:09, Williams / LAT Images

Williams“ vadovo pavaduotojos Claire Williams teigimu, komanda net ir turėdama daug didesnį biudžetą nebūtų išsprendusi šių metų bolido problemų.

Britų komanda šių metų sezoną baigė paskutinėje, dešimtoje, konstruktorių įskaitos vietoje. Tai prasčiausias rezultatas ekipos istorijoje.

Komandai atstovavę Lance‘as Strollas ir Sergejus Sirotkinas per visą sezoną pelnė vos kelis taškus ir tai padarė Azerbaidžane ir Italijoje.

„Bolidą kamavo įvairiausios problemos. Jų buvo visur, nuo pat jo priekio iki galo. Tad išspręsti bent dalį tų problemų buvo labai sunku“, - pasakojo C. Williams.

„Mes stengėmės jas pašalinti. Netrūko nei sunkaus darbo, nei energijos, nei motyvacijos. Tiesiog problemos buvo per didelės, kad jas pašalintumėme per tam tikrą laiką. Jų pašalinimui skyrėme nemažą dalį savo biudžeto. Bet net ir turėdami didesnį biudžetą abejoju, jog būtume išsprendę problemas.“

C. Williams teigimu, reiktų atsargiai vertinti „Williams“ galimybes padaryti didžiulę pažangą kitų metų sezone.

„Atsižvelgiant į pokyčius, kuriuos mes padarėme, reiktų atsargiai vertinti tai, ką mes galime pasiekti kitais metais. Dėl paprastų problemų komanda nenukrenta iš penktos pozicijos į dešimtą. Tad visų tų problemų pašalinimas - lėtas procesas.“

„Komandoje dirba 650 žmonių, bet sprendžiant dideles problemas, mūsų resursai yra riboti. Negalime visko padaryti vienu kartu. Tad žinant mūsų resursus ir tai, ką galime padaryti, reiktų atsargiai vertinti mūsų galimybes 2019 m.“

Komentarai (2)


astralas
| 2018 Gruodžio 27 d. 09:14
ddt
| 2018 Gruodžio 26 d. 17:58

Tai teisingai, kai Claire lenktyniu metu visu pirma aliarma kelia del netinkamos mechaniku aprangos, o ne iesko kaip tobulinti procesus... Joks biudzetas prie tokios vadovybes nepades.

na matyt sugebejimai tuo ir pasibaigia
ddt
| 2018 Gruodžio 26 d. 17:58
Tai teisingai, kai Claire lenktyniu metu visu pirma aliarma kelia del netinkamos mechaniku aprangos, o ne iesko kaip tobulinti procesus... Joks biudzetas prie tokios vadovybes nepades.
×

F-1.lt pulsas