C. Williams: sugebėsiu komandą ištraukti iš krizės (5)

C. Williams: sugebėsiu komandą ištraukti iš krizės
logo 2019 Gegužės 25 d. 12:27, Williams/LAT Photographic

Daugelis mano, kad viena iš „Williams“ komandos krizės priežasčių yra ta, jog buvo nuspręsta visą valdymą atiduoti į Claire Williams – sero Frenko dukters rankas, o ne patyrusiam vadybininkui. Neseniai Jacquesas Villeneuve‘as, 1997 metais iškovojęs paskutinį čempionų titulą „Williams“ ekipai, pareiškė, kad paskirti komandos vadovu reikėjo ne Claire, o jos brolį Jonathaną. Interviu „The Telegraph“ Claire su tuo nesutiko.

Claire Williams: „Jei man pasakys, kad aš vėl turiu dirbti spaudos tarnyboje, aš taip ir padarysiu. Man svarbu, kad būčiau įtraukta į ekipos veiklą. Aš tuo užsiimu ne dėl pinigų. „Williams“ komanda užima didžiąją dalį mano gyvenimo. Ir aš jaučiu už ją atsakomybę.

Aš netikiu, kad mano galimybės jau yra išnaudotos. Aš sugebėsiu komandą išvesti iš krizės. Jei vieną dieną suprasiu, jog nesusitvarkau, aš nepasiliksiu šiame darbe.

Mane labai nervina, kai mus kritikuoja žmonės, nežinantys visos istorijos apskritai. Aš visuomet esu sąžininga. Ir jei jus kas nors jaudina „Williams“, kalbėkite su manimi tiesiogiai. Pasiduoti – tai ne mano bruožas“.

Komentarai (5)


Black_Death
| 2019 Gegužės 26 d. 18:58
Sunku su tokiais zmonemis, kuriems konkreciai sakai, o jie priestarauja ir laikosi isikibe savo nuomones. Kaip ir siuo atveju, Villeneuvas zinodamas abu zmones pasake kad ja jai, broliui reikejo atiduoti valdyma
ddt
| 2019 Gegužės 25 d. 17:25
Ckaire be abejo mums mestų argumentą (rašau caps lock, nes kažkodėl manau kad ji visus kitaip manančius laiko idiotais) "BET MES PERNAI BUVOM PELNINGI". Taip, atsakyčiau, ir pažiūrėk kur jūs šiemet.
bratka
| 2019 Gegužės 25 d. 15:32
Nepasiduoti mano bruožas kai kepu bulkutes.
ddt
| 2019 Gegužės 25 d. 14:35
Claire, tu jau nebesusitvarkai. Ką čia dar suprast?
deivec
| 2019 Gegužės 25 d. 12:45
nu jo....
Na bet jeigu jie priima taip kaip seimos versla...tai aisku kur ji tau trauksis....
Bus kol nuskes sis laivas...
Gaila...
Dar sake kad japonai uzsispyre....
×