C. Williams: „Williams“ komanda nėra parduodama (2)

C. Williams: „Williams“ komanda nėra parduodama
logo 2019 Balandžio 27 d. 11:54, Williams

FIA spaudos konferencijoje Baku „Williams“ komandos vadovo pavaduotoja Claire Wiilliams patvirtino, kad blogai pritvirtintas kanalizacijos dangtis Azerbaidžano trasoje labai rimtai pažeidė George‘o Russello mašiną.

„Ši situacija mus rimtai nuvylė, važiuoklė yra pažeista, ji yra įtrūkusi, ją teks pakeisti, todėl suprantama, jog komanda rimtai dirba, norėdama suspėti paruošti mašiną trečiai treniruotei, - pareiškė C. Williams.

Ji taip pat paneigė spaudoje pasirodžiusius gandus, jog komanda gali būti parduota rusų verslininkui Dmitrijui Mazepinui, kuris neva domisi investavimu į „Williams“ ekipą.

„Aš žinau visas šias istorijas, tačiau aš nebuvau susitikusi su Dmitrijumi Mazepinu ir nesvarsčiau su juo panašių temų,- patvirtino C. Williams. – Mes turėjome trumpą pokalbį praėjusiųjų metų viduryje, bet po to nebuvo jokių derybų...

Aš noriu kategoriškai pareikšti: „Williams“ komanda yra neparduodama. Aš neturiu ketinimų paruošti ekipą pardavimui. Suprantama, jog sunkiu periodu, kurį mes dabar išgyvename, kai komanda pasirodo silpnokai, tokie gandai neišvengiamai atsiras, bet mūsų verslas nėra parduodamas. „Williams“ lenktyniauja „Formulėje-1“ jau keletą dešimtmečių ir mes niekada nesiruošėme parduoti komandos“.


Komentarai (2)
ddt
| 04/27 20:07 Atsakyti
Ir spirkit Kubicą lauk, asap
ddt
| 04/27 20:01 Atsakyti
Claire, investuokit i gera stipru direktoriu. Daug pigiau, nei parduot komanda. Nors kiek suprantu, principo reikalas tau paciai ten sedet ir toliau grezt naujas skyles medines valties grindyse. Bet principo reikalas baigtis gali tik dviem variantais: pirkimo-pardavimo sandoriu arba lentom uzkaltais langais ir graziu irasu tavo pacios CV, grafoje "stiprybe" irasant "galiu i kapus nuvaryti net ir legendas".
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas