D. Coulthardas: M. Schumacheris ateityje gali atsidurti „Ferrari“ ekipoje (1)

D. Coulthardas: M. Schumacheris ateityje gali atsidurti „Ferrari“ ekipoje
logo 2020 Gruodžio 25 d. 21:03, LAT Photo

Buvęs F-1 pilotas Davidas Coulthardas mano, kad gerai pasirodęs su „Haas“ komanda, Mickas Schumacheris ateityje gali pakeisti vieną iš „Ferrari“ ekipos pilotų - Charlesą Leclercą arba Carlosą Sainzą.

Minėtasis M. Schumacheris šiemet triumfavo „Formulės-2“ čempionate. O kitais metais jaunasis vokietis debiutuos F-1 ir kartu su Nikita Mazepinu gins „Haas“ komandos garbę. D. Coulthardas mano, kad M Schumacheris be didesnio vargo pranoks rusą ir ateityje galbūt sulauks pasiūlymo iš „Ferrari“ komandos.

„Stebėjau jo progresą žemesnės kategorijos čempionatuose. Jis visada susikaupęs, geros fizinės formos ir trokštantis pasiekti aukštų rezultatų. Mickas išsiskiria savo asmenybe ir tinkamai išnaudoją visą tą palaikymą bei galimybes, kurios pasitaiko jo kelyje“, - pasakojo D. Coulthardas.

„Daugelis sportininkų gali atsidurti geroje komandoje arba prie puikaus bolido vairo, bet jeigu jie neturi tinkamų įgūdžių, jiems nieko nepavyks pasiekti. „Haas“ komanda bus saugi vieta Mickui. Nemanau, kad jis turės problemų su Nikita. Jei vis dėlto turės, tokiu atveju iškils rimta problema.“

„Aš tikiuosi, kad jis nesunkiai įveiks komandos draugą. Ir jeigu Mickas porą metų demonstruos gerus rezultatus, jam gali būti suteikta galimybė atstovauti „Ferrari“ komandai.“


Komentarai (1)
kart
IP: b8d9f6b | 12/25 21:26 Atsakyti
Mika ne tik ne mažiau pinigų atsinešė į Haas'us nei Mazepinas, bet dar ir žmogiškuosius resursus, tai jeigu ir bus problemų tarp pilotų, tai ne Shumis pirmas lėks lauk iš ten tikrai.
×

TOP naujienos