D. Coulthardas: M. Verstappenui kitais metais laimėti bus sunkiau

D. Coulthardas: M. Verstappenui kitais metais laimėti bus sunkiau
logo 2022 Gruodžio 06 d. 15:37, Pirelli

Po šių metų laimėto „Formulės-1“ sezono Maxas Verstappenas tapo 17-tu lenktynininku istorijoje, kuris iškovojo daugiau nei vieną pasaulio čempiono titulą. Jo pranašumas prieš varžovus buvo toks didelis, kad „Red Bull“ sportininkas yra laikomas pagrindiniu kandidatu laimėti ir 2023 metų sezoną.

Kadangi taisyklės išliks nepasikeitusiomis, priešininkams bus sunku panaikinti tą techninį pranašumą, kurį komanda pademonstravo antroje šių metų sezono dalyje – per vienuolika paskutinių sezono etapų M. Verstappenas ir Sergio Perezas konkurentams atidavė tik vieną pergalę.

Tačiau 15 metų „Formulėje-1“ lenktyniavęs Davidas Coulthardas priminė, kad svarbu atsiminti ir kitus faktorius. Pavyzdžiui, dėl biudžetų limito pažeidimo 2021 metais „Red Bull“ gavo baudą ir negalės labai aktyviai dirbti su naująja mašina.

„Verstappeno era gali pasibaigti po dviejų sezonų ir dviejų titulų, - aiškino buvęs lenktynininkas. - Visai ne dėl to, kad Maxas nustojo bÅ«ti iškiliu sportininku. Bet gali išeiti taip, kad kitais metas Maxas liks be čempioniško bolido. To niekas negali iš anksto žinoti“.

Coulthardas pridÅ«rė: „Lewisas Hamiltonas jau galėjo bÅ«ti devyniskart pasaulio čempionu – beje, jis dažniausiai turėdavo pačią greičiausią mašiną ir laimėjo septynis titulus. Fernando Alonso – visai kita istorija.

Jis turėjo bÅ«ti iškovojęs kur kas daugiau titulų nei du, tačiau jo asmeninis komandos pasirinkimas ir lenktynių „dievų valia“ privedė prie to, ką mes matome. Ateinantį sezoną jis praleis „Aston Martin“, nors ir ten jis turės šansą į čempiono vardą. Fernando visai neprarado savo čempioniškų sugebėjimų“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 8
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 6
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821