D. Coulthardas: naujas sezonas prasidės be žiūrovų trasose (4)

D. Coulthardas: naujas sezonas prasidės be žiūrovų trasose
logo Kovo 28 d. 15:01, vvvzandvoort

Buvęs F-1 pilotas Davidas Coulthardas išreiškė viltį, kad šių metų sezonas prasidės vos tik situacija pasaulyje taps geresnė. Tiesa, sportininkas pridūrė, kad pirmose lenktynėse greičiausiai trasose nepamatysime žiūrovų.

„Tikiu, kad sporto renginiai bus pradėti organizuoti anksčiau nei koncertai ar kiti renginiai, pritraukiantys daug žmonių. Štai kodėl lenktynes pamatysime gana greitai“, - sakė D. Coulthardas.

„Kalbant apie sezono pradžią, manau bus kelios lenktynės, kuriose nepamatysime nė vieno žiūrovo. Bet vėliau jų tikrai bus daugiau. Net ir be žiūrovų, manau, kad lenktynės Zandvoorto trasoje turėtų būti tikrai įdomios.“

„Gaila, jog dėl koronaviruso varžybos Nyderlanduose neįvyks tada, kada buvo suplanuota. Visi jų taip laukė. Tikėkimės, kad pavyks rasti lenktynėms vietą pakoreguotame tvarkaraštyje. Dabartinė situacija priminė visiems, kad turime būti atsargūs. Gera žinia ta, kad olandai liks olandais, o jie tikrai pasirūpins, kad pamatytume gerą šou.“


Komentarai (4)
deivec
| 03/28 15:39 Atsakyti
o kas cia blogo.
Dauguma vistiek ziuri per TV.
Pienburniai nesiskus kad ajajaj kiek reikia dalinti autografu ir kaip jie pavargsta nuo to.
Camicasee
| 03/28 18:09 Atsakyti
deivec
03/28 15:39

o kas cia blogo.
Dauguma vistiek ziuri per TV.
Pienburniai nesiskus kad ajajaj kiek reikia dalinti autografu ir kaip jie pavargsta nuo to.

Blogai patiems organizatoriams, rengimo išlaidos yra, o pajamų nėra.
A85 logo rėmėjas
| 03/29 12:12 Atsakyti
Žinant, kad DC turi savo media kompaniją, tai, matyt, kad neblogai jisai šitoj situacijoj gaudosi. Man irgi panašu, kad pirmos lenktynės įvyks sunkiai ir be žiūrovų.

Matyt, kad pirmas etapas turėtų būti Bahreinas, kuriam pabarabanu tie žiūrovai. O toliau bus matyt – Kinija, kokia, gal ar Vietnamas, kur valstybiniai pinigai sudaro liūto dalį etapo rengimo išlaidų. Nelabai tikiu, kad demokratinės šalys taip lengvai įsileis ar juo labiau leis lenktynes su žiūrovais.
tribeca
| 03/29 15:58 Atsakyti
Privaciu trasu pinigu saltinis yra tik ziurovai. Galimos beziurovines trasos kuriose lenktynes tu saliu valdovai daro sau yra Bahreinas, Monakas, Abu Dhabi ir galbut Rusija. Visais kitais atvejais, o jei tokiu bus tai ir sios trasos nores tokiu paciu salygu, lenktynes be ziurovu ivyks tik jei Liberty atsisakys mokescio ir dar primokes. Bet jei sitaip pasielgs tai cia kaip su Pandoros skrynia gali atsitikti - atgal prie mokescio trasos gali ir nebegrizti arba mokestis gerokai sumenks.
×

TOP naujienos