D. Coulthardas netiki, jog L. Hamiltonas pereis į „Ferrari“ (1)

D. Coulthardas netiki, jog L. Hamiltonas pereis į „Ferrari“
logo Sausio 12 d. 13:48, Daimler AG

Buvęs „Formulės-1“ pilotas, dabar – populiarus britų TV kanalo Channel 4 komentatorius Davidas Coulthardas spėja, kad ateityje Lewisas Hamiltonas rungsis su vilionėmis pereiti į „Ferrari“ komandą, bet galiausiai vis tik pasiliks „Mercedes“ ekipoje.

„Ferrari“ prisipažino, kad šešiskart pasaulio čempionas jau buvo susitikęs su italų kompanijos prezidentu Johnu Elkannu, tačiau D. Coulthardas mano, jog Hamiltonas vargu ar ryšis pakeisti komandą.

„Esu įsitikinęs, kad jis derasi su „Ferrari“, tačiau jis vis tik lenktyniauja „Mercedes“ -  tai kam viską laužyti, - škotas svarstė pokalbyje su „Reuters“ naujienų agentūra. – Manau, kad Lewisui yra visai komfortiška ten, kur kalbama angliškai, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Amerikoje jis leidžia laisvą laiką, o Didžiojoje Britanijoje užsiima lenktynėmis.

Nemanau, kad jam reikalingas tas emocinis iššūkis, kuris jo lauktų perėjus į „Ferrari“. Nemanau, jog jis širdies gilumoje jis nuo vaikystės svajojo apie tai, kad nori lenktyniauti „Ferrari“, tai kodėl reikėtų ten eiti? Dėl pinigų? Jų jis ir taip turi labai daug“.

Coulthardo žodžiais, iki pernykščio JAV GP etapo jis nejautė, kad Hamiltonas galėtų priimti sprendimą dėl karjeros pabaigos, bet „Mercedes“ lenktynininko nuotaikos pasikeitė, kai jis šeštą kartą tapo pasaulio čempionu: „Dabar man susidaro kur kas stipresnis įspūdis, kad jis pasiliks „Formulėje-1“ dar kelerius metus. Tai reiškia, jog „Formulės-1“, galbūt, laukia tikras aukso amžius“.

Jei kalbėsime apie pilotus, kurie yra arti karjeros pabaigos, tai juo gali būti Sebastianas Vettelis. D. Coulthardas mano, kad 2020 metais vokiečiui teks spręsti sudėtingą užduotį: „Mano galva, Sebastianas yra arčiau karjeros pabaigos kur kas labiau, nei kada anksčiau. Jei Charlesas Leclercas ir vėl jį aplenks, tai „Ferrari“ nebebus prasmės mokėti tokius didžiulius pinigus tam, kas vienareikšmiškai pavirto pilotu „numeris du“.

Bet aš nenustebčiau, kad jis jau dabar veda derybas su „Ferrari“, su „Mercedes“ ir su visomis likusiomis F-1 komandomis...“


Komentarai (1)
pergalingas
| 01/13 11:27 Atsakyti
Gal ir eitu jis i ferrari, bet lb jau rizikinga su jais prasideti. Neaisku kokia masina sukonstruos, plius db leclercas uzsirekomendavo, tai nieko keisto nebutu jei viena is ju ant masalo paleidinetu. Nemoka ferrari su dviem pilotais vienodai sazinongai elgtis.
×

TOP naujienos