D. Coulthardas: S. Vettelis labai praverstų „Aston Martin“ komandai

D. Coulthardas: S. Vettelis labai praverstų „Aston Martin“ komandai
logo 2020 Gegužės 23 d. 22:14, Ferrari

Buvęs F-1 pilotas Davidas Coulthardas mano, kad Sebastianas Vettelis būtų labai naudingas „Racing Point“ komandai, kuri nuo kitų metų bus žinoma „Aston Martin“ vardu.

Minėtasis S. Vettelis šių metų gale bus priverstas palikti „Ferrari“, o jo vietą italų ekipoje užims Carlosas Sainzas. Tad daugelis dabar spėlioja kur kitais metais atsidurs vokietis - baigs karjerą ar vis dėlto ras vietą kitoje komandoje?

„Red Bull“, kuriai S. Vettelis atstovavo praeityje, ne kartą pareiškė, kad vokietis tikrai negrįš į komandą. Sportininkas kol kas yra siejamas su „Mercedes“ ir „Renault“ ekipomis. Tuo tarpu D. Coulthatdas mano, kad geriausia vieta S. Vetteliui būtų būsimoji „Aston Martin“ komanda.

„Šiame sporte daugelis vis dar gerbia Sebastianą. Dėl mums daugeliui nežinomų priežasčių, derybų ratas nuo jo nusisuko. Dabar jis turi gerai apgalvoti ką ketina daryti toliau. Tik jis žino ar pasibaigus šių metų sezonui pasitrauks iš sporto“, - kalbėjo D. Coulthardas.

„Jei viskas dėl pinigų ir statuso komandoje, tokiu atveju jis padarė klaidą. Geriausia vieta dabar yra tik „Mercedes“ komandoje. Nepatekus ten, lieka „Renault“. Bet ar „Renault“, išleidusi daug pinigų mokėdama atlyginimą Danieliui, sugebės įtikinti valdžią skirti didelę sumą pinigų pilotui, kurio atsisakė „Ferrari“ komanda?“

„O gal jis pereis į „Aston Martin“ ir taps jos akcininku bei pradės naują etapą savo karjeroje? Tai vienas iš galimų variantų. Lawrence‘as Strollas turi didelių planų „Aston Martin“ komandai. Tuo tarpu Sebas vis dar yra labai greitas ir pajėgus kovoti dėl pergalių bei titulų. Žinant jo patirtį, kurią įgijo atstovaujant „Red Bull“ ir „Ferrari“ komandose, jis labai praverstų „Aston Martin“ ekipai.“

Paklaustas apie gandus, jog S. Vettelis gali atsidurti „Mercedes“ komandoje, D. Coulthardas teigė, kad tai tik Toto Wolffo įrankis derybose su Lewisu Hamiltonu.

„Kad ir kiek jie mylėtų Lewisą, „Mercedes“ ir Toto yra verslo, ne labdaros žmonės. Jie tikrai nepasakys: „Lewisai, štai tuščias čekis, įrašyk bet kokią sumą, o mes sugalvosime kaip tau ją sumokėti“. Jie nori jam mokėti kuo mažesnį atlyginimą, kad likusius pinigus galėtų investuoti į savo verslą. O Lewisas, žinoma, kad nori kuo didesnio atlyginimo.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983