D. Hillas persigalvojo: F-1 neturėtų vykti į Bahreiną (14)

D. Hillas persigalvojo: F-1 neturėtų vykti į Bahreiną
logo 2012 Balandžio 05 d. 22:15, Silverstone Circuits Limited
Dar šių metų pradžioje raginęs nebijoti rengti „Formulės-1“ lenktynių Bahreine 1996 m. pasaulio čempionas Damonas Hillas persigalvojo ir ragina gerai pagalvoti, ar po trijų savaičių suplanuotos varžybos yra gera mintis.
Atsižvelgdamas į paaštrėjusią situaciją šalyje ir vietos protestuotojų nepasitenkinimu artėjančiu renginiu, britas pareiškė, kad šis sukels tik daugiau problemų nei išspręs.
„Visų pirma turime pagalvoti, kokie bus žmogiškieji nuostoliai, jei lenktynės įvyks“, – pažymėjo D. Hillas.
„Būtų blogai, jei vien dėl varžybų būtų įvedama nepaprastoji padėtis. Su sportu tokie dalykai neturėtų būti siejami.“
„Šiuo metu atrodo, kad lenktynės tik sukurs daugiau problemų nei išspręs.“
Buvusio lenktynininko nuomone, nuo sausio, kuomet viešėjo Bahreine ir visiems pasakojo savo teigiamus įspūdžius, padėtis šalyje toli gražu nepagerėjo.
„Situacija pasikeitė. Protestai ne tik nenurimo, jie net tapo ryžtingesni ir labiau apgalvoti. Tai kelia nerimą“, – „The Guardian“ sakė britas.
„Sprendžiant pagal laikraščių Europoje pranešimus, informaciją socialiniuose tinkluose ir „Al Jazeera“ televizijos reportažus, padėtis likus trims savaitėms iki lenktynių neatrodo pagerėjusi.“
„Tikiuosi, kad FIA nuodugniai viską apsvarstys, o į įvykius Bahreine nebus žiūrima taip, kaip šiuos dažnai bandoma pateikti, esą tai tik grupė Molotovo kokteiliais besisvaidančių vaikėzų – tai didžiulis situacijos supaprastinimas. Šimtas tūkstančių protestuojančių žmonių nerizikuoja savo gyvybėmis dėl nieko.“
„Manau, F-1 yra labai arti pavojingos ribos. Dar didesnį nerimą kelia mintis, kad F-1 gali taip elgtis vien dėl finansinių priežasčių, nors prieš lenktynes protestuojantys žmonės ir rizikuoja savo gyvybėmis.“
Neoficialių šaltinių teigimu, Bahreino GP lenktynių atšaukimo galimybė yra reali ir „Formulės-1“ komandos yra parengusios alternatyvius kelionių bei įrangos transportavimo planus prieš šį etapą.
Galutinis sprendimas vykti ar ne į neramumų krečiamą šalį turėtų būti priimtas kitos savaitės pabaigoje, Kinijos GP lenktynių savaitgalio metu.

Komentarai (14)
goGOgo
| 04/07 11:14 Atsakyti
iirrrrrrr lenktines atsauktos
telefonica
| 04/06 21:04 Atsakyti
isvis isbraukt reik is cempo arba dubliuoti su turkija ir tie patys bislietai galiotu abejose salyse.
Tomtomas
| 04/06 15:06 Atsakyti
Po mėnesio pertraukos sezono pradžioj, įdomu būtu pamatyt, ką sugalvotų komandos.. :) Kokius atnaujinimus.
Qwx
| 04/06 11:38 Atsakyti
Taip, Bernio protas laimi! Jei nebus Bahreino GP (kaip manau ir turėtų būt), tuoj po Kinijos turėsim 4 savaičių pertrauką! Sezonas dar tik prasidėjo, o jau gali sėdėt visą mėnesį be jokios formulės. Labai grakščiai tvarkaraštis sudarytas :].
liesis
| 04/06 10:23 Atsakyti
Labai noriu visų GP. Bet esu prieš Bahreino etapą. Ne pinigai valdo žmones, žmonės pinigus. Gal Berniui atrodo kitaip.....
Formis
| 04/06 07:54 Atsakyti
F-algis-1> ne lenktynin inkams ir turistams grėsmė, o protestuotojams. Nežinia ar dėl didelių protestų valdžia nesumanytu su tankais išvaikyti protestų (jau pernau iš Saudo Arabijos paprašė atvežti tenkų miniai kontroliuoti).


montoyja> dakaras Afrikoje nebevyksta, europoje etapų vis mažėjo po to kai prancūzai pradėjo mažiau remti šį renginį. O Afrikoje jau gręsia tiesioginis pavojus lenktyninkams, kad šiuos gali pagrobti bevažiuojančius per etapus.
montoyja
| 04/06 02:51 Atsakyti
del ko dakaras nebevyksta europoje? del to paties ir formule neturetu vykty y bachreina.
montoyja
| 04/06 02:46 Atsakyti
pagaliau zmones pradejo mastyti, tai aisku kad neturetu vykti.
F-algis-1
| 04/06 00:26 Atsakyti
o kas gali pasakyti - kas ten TOKIO gali nutikti per lenktynes? juk ne vidury miesto vaziuos. trasa dykumoj. bet kas ant kupranugariu iki ten nenusigaus ir neieis. bet didziausia klaida padare Bernis: besivaikydamas pinigu uzsimirso. Europoje niekad tokiu nesmoniu nebutu ir lenktynes vyktu pagal tvarkarasti.
useviciux12
| 04/05 23:26 Atsakyti
Realiai tai neapsimoka rizikuoti. Kam istikro reikia rasineti kad vyks jeigu neesi visiskai tikras...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas